Ergenlikten sonra oluşan jinekomasti.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve abcdefg tarafından 1 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. abcdefg

abcdefg Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar yasim 23 2 yildir vg sporuyla ilgiliyim toplam 2 ay ara vermisimdir bu sure zarfinda anlayacaginiz iri bir insanim gelistim yani. Sorunum şu: yaklasik 4 ay once libido dusukluguyle beraber sertlesme sorunu yasadim bununla birlikte gogus bolgemde yaglanmayla beraber uc kisminda yumusaklik ve sag uc kisimda da yuvarlak kucuk bir kitle ortaya cikti. Ergenlikte bile.inanin boyle bir problemimin oldugunu hatirlamiyorum. Sunu da eklemeden gecemeyecegim. Afesersiniz ama bir gun mast. Yapmasam yerimde duramazdim. Otobuste yolda her yerde dizginlemeye calisirdim simdi o durumumdan eser yok desem yeridir, bunlari farkedince doktora gittim tabiki. Ilk gittigim ozel hastane doktoru liposaksin yapalim dese de ultrasonda glanduler yapiya rastlanmadi, ikinci gittigim doktor direkt yag diye yolladi, ucuncusu de ultrasona yolladi ve bi sey cikmadi. ANCAK 5-6 ay oncesi gogusum kesinlikle boyle degildi 90 kilolara ciktigim zamanlar bile tisortten ucu kesinlikle buyuk gorunmezdi. Simdi atletsiz cok rahatsiz olur duruma geldim. Hormon testi yaptirmak istedim, serbest testosteronum 22. Ref.deg. 8-54 prolaktin: 10 ref.deg. 2-17, ostrojene bakilmamis diger tahliller normal. Doktor normal dedi spora devam dedi tamam da ben spora devam ederken boyle bi sorun cikmasi nedir allah askina ? Asiri stresliyim guveni, azaldi 78 kilolara dustum durum devam ediyor spora da devam ediyorum. Eve gecince fotografta atarim. Sizin cikarimlariniz neler basina boyle bi durum gelen var mi ?

2. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Sherlock HOLMES'çilik gibi olucak ama saç için bir ürün kullandın mı?

3. abcdefg

abcdefg Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ne sac icin ne baska bir sey icin ilac vs steroid hicbir sey kullanmadim. Bi ara antibiyotik ignem vardi soguk alinganligi ve oksuruk icin o kadar.doktora gitmisligim yoktu. Su ara gidiyorum mecbur

Sayfayı Paylaş