Eren Holding

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve online253 tarafından 29 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Eren holding diye bir firma varmış 1 yıl içinde bir çok kez lacoste swatch vb pahalı ürünleri autlet mağazasında çok uygun fiyatlara satıyormuş Ankarada nerde bulabilirim bu mağazayı bilgisi olan varmı ?

2. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    eren holdingin tekstil bölümü occasion olarak geçer. Occasion olarak araştırma yaparsan daha rahat bulursun.

online253 bunu beğendi.
  3. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    araştırdım biraz dediğin gibi ankarada ankamallda normal lacoste mağazasında 195 tl düz polo tşörtler ankarada nata vega alışveriş merkezinde bu occasion varmış fakat diğer forumlarda baktım ürünlerin orjinalliğinden şüphe ediliyor bu konuda bilgisi olan warsa bizi aydınlatsın ya :)

4. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Benim bildiğim eren holding dvd başına 1.5liradan dizi film çeken birisiydi :)

Not: Ciddiyim.

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Eren holding Lacoste'un Türkiye Disb. diye hatırlıyorum. Türkiye üretimini gerçekleştiriyor. Haramidere taraflarında fabrikaları var. Yılda 1 de o fabrika 1 hafta açık kalır. Kapının önünde sıra birikir. Çünkü yıl boyunca satılmayan ürünler orada depolanır ve çok cuzi bir fiyata satılır. İçeri insanları 10 ar 10 ar filan alırlar. Kimi ararsanız görürsünüz orada o kadar diyorum.

Ürünlerin sahte olma gibi bir durumu da ayrıca yoktur

Sayfayı Paylaş