Eren Ergin'den Antreman ve Beslenme Programı Kilo Vermede Püf Noktalar

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kralizer123 tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kralizer123

kralizer123 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28

Arkadaşlar Beni tanıyanlar ve diğer konularımı bilenler 106 Kgden 78 Kgye inişimi Ve değişimi BURADA SUNMUŞTUM.
    Şimdi istek üzerine diyet programımı Paylaşmak ve Sağlıklı kilo vermede püf noktaları sizlere anlatmak istiyorum...

Öncelikle Konu Girişime bazıları 10 Günde 5 kilo verildi Ayda 8 Kg veriyorum gibi ifadelerde bulunuyorlar arkadaşlar sağlıklı bir yaşam istiyorsanız ne 10 günde 5 kilo nede 1 ayda 8 kg vermeniz doğru olacaktır ZAYIFLAMADA TEMEL KURAL "Vücuttaki yağ Oranını azaltıp Kas oranını Korumaktır" Kısacana En sağlıklı Kilo veriş doktorların tavsiye ilede Ayda Benim verdiğim gibi 3 ile 4 kg arasında olmalıdır.Dünya tarihinde ne 1 ay içinde 10 KG zayıflatan çay vardır nede Yağları kasa dönüştüren bir formül Öncelikle Kardiyo antremanlarıyla Yağlarınızdan kurtulacaksınız Daha sonra Vücut geliştirme "Body" ile kas gelişiminizi artıracaksınız.Yani Kilo verme Döneminde Suplement Vs Kullanmıyacaksınız ÖNCELİKLE BUNU BELİRTMEK İSTİYORUM.Ancak kas gelişimi ve hacim döneminde Amino Asit ve Protein Tozunu Tavsiye Ediyorum.
    Şimdi Size Beslenme Programım ve Kilo Vermede Püf Noktaları Anlatacağım...

Beslenme Programım:
    ---------------------------------
    SABAH: 2 Adet Yumurta,2 Çay kaşığı Reçel,1 Bardak ÇAY(1 çay kaşığı şeker),5-6 adet Zeytin,2 dilim Peynir Ort:350-400 Cal.

ÖĞLE:Domates,Salatalık(Bolca),2 dilim peynir,1 adet Yumurta,İçeçek olarak (Vişne Suyu Tavsiye Ederim) Ort:150-200 Cal.

AKŞAM: Yarım Tavuk göğüsü(doğrayınız ve tavada yarım çay bardağından biraz fazla su ile ilk haşlansın sonra kızartınız Üzerine Pul Biber ve acı baharatlar dökerek yiyin) Bolca Salatalık ve domates,1adet Yumurta,İçeçek olarak(Vişne suyu) Ort:250-300 Cal.

GÜNLÜK ORTALAMA BU PROGRAMLA 800-850 Kalori Alımınız oluyor Şimdi gelelim metabolizma nasıl Hızlandırılır ? Ve Spor Yakarken Yağ yakımı Nasıl artırabiliriz?
    -TEMEL KURAL HAYATINIZDAN """"ŞEKERİ""" Çıkartınız...
    - Çikolata,Kek,Kraker ve vb. Şeyleri Unutun...(Ancak Special K Form krakerlerini tavsiye ederim kalorisi az ve tok tutucu)
    -EKMEĞİ HAYATIMDAN BEN 8 AYDIR ÇIKARDIM ÇOK ŞÜKÜR ÖLMEDİM YAŞIYORUM DEMEK Kİ ÖLÜNMÜYORMUŞ EKMEKSİZ ARTIK EKMEĞİDE UNUTTUM OLSADA OLUR OLMASADA ANCAK HAFTANIN BELİRLİ BİR GÜNÜ ÖĞÜNLERİNİZE birer dilim ekmek koymanızı tavsiye Ederim...
    -Hayatınıza ACIYI SOKUN MÜMKÜN olduğunca öğünlerinizde Pulbiber,Karabiber,Acı Turşu biber,Acı Yeşil Biberi Ekleyiniz Acı Metabolizma hızını artıracaktır ve kilo vermenizde size kolaylık sağlayacaktır...
    -Spora Başlamadan 30 Dk önce ŞEKERSİZ TÜRK KAHVESİ İÇİN yağ yakım hızını spor esnasında artıracaktır...
    -Spor Esnasında Yarım çay bardağından biraz az Sirkeyi Her 15-20 Dkda içerek spor sonuna kadar bitiriniz Sirke İçme olayıda Metabolizmayı hızlandırıp Spor esnasında yağlardan kurtulmanızı ve dirençli hale gelmenizi sağlayacaktır...
    -Spor Sonrası Kesinlikle 1 BARDAK SÜT Veya 1 KASE YOĞURT TÜKETİN.Bu sayede spor sonrasında bile yağ yakımınız devam edecektir...

SPOR ANTREMANIM
    --------------------------------- NOT: BEN ZAYIFLAMA DÖNEMİ ANTREMANLARIMI EVE ALDIĞIM Kondisyon Bisikleti,Mekik Sehpası,1 adet İp ile yaptım...Siz salona gidiyorsanız Programınıza KOŞU BANDINI MUTLAKA EN AZ 10 DK ekleyiniz...
    -haftanın 4 günü Pazartesi-Çarşamba-Cuma ve Pazar Yapıyordum(Şu Anda Spor Salonunda pazartesi-Salı-Perşembe-Cuma Ve pazar günleri yani 5 Gün yapıyorum Bölgesel ağırlık hareketleri ve Kardiyo Programım ile)
    -15 DK ip Atlama
    -15 DK Müzik eşliğinde Hızlı Dans( Atlamak Hoplamak Anlıyacağınız :) )
    -15-20 Adet Şınav Set Halinde(Zamanla Bu sayıyı artırınız.)
    -50 adet mekik(ZAMANLA ARTIRIN)
    -20 DK Kondisyon Bisikletinde Hızlı Sürüş
    -İnternetten Bulabileceğiniz bacak ve kalça sıkılaştırma hareketlerinide YAklaşık 15 dk yapıyordum...

=========SON SÖZ==========
    ****ARKADAŞLAR SİZLERE KİLO VERMEDEKİ PÜF NOKTALARDA ANLATACAKLARIM BUNLARDI SİZLERE SAÇMA GELEBİLİR BAZI KİŞİLER BENİ KINAYADA BİLİR ANCAK BEN 8 AYDA BURADA YAZDIKLARIMA HARFİYEN UYARAK 28 KG VERDİM DOKTORA GİTTİM VE VERDİĞİM HER KİLO NE SU KAYBI NEDE KAS KAYBI İDİ HEPSİ YAĞ KAYBIYDI VE ŞİMDİ 78 KG YİM SUPLEMENT KULLANMIYORUM 70-73 KG ARASINA İNİNCE PROTEİN TOZU TAKVİYESİNE BAŞLAYACAĞIM...

UNUTMAYIN BEN YAPABİLDİYSEM EMİN OLUN SİZ DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRSİNİZ.ŞİMDİ DİYECEĞİM KİLOLU ARKADAŞLAR İÇİN ŞU HAYATTA ÜZERİNİZE GİYİNDİĞİNİZ KIYAFETİN AYNA KARŞISINA GEÇTİĞİNİZDE SİZE YAKIŞTIĞINI FİT BİR ŞEKİLDE OTURDUĞUNU GÖRMEK VE KENDİNİZİ HER AN HER DAKİKA TOPLUM İÇİNDE MUTLU HİSSETMENİN VERECEĞİ HİSSİ VE ARZUYU ŞU DÜNYADA MİLYARLARA EVLERE VE ARABALARA DEĞİŞMEM BEN YAŞADIM VE 18 YAŞIMDA KİLODAN KURTULDUM SİZDE YAPABİLİRSİNİZ TEŞEKKÜRLER....

"SPORDA AZMİN BAŞARAMAYACAĞI ŞEY YOKTUR ANCAK TEK İHTİYACI ZAMANDIR"
    EREN ERGİN

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş