Ereksiyon halinde idrar yapmak ve kan gelmesi

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve James0 tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. James0

James0 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Gün içinde 3-4kere idrar yaparken birşey olmadı fakat ereksiyon tam geçmeden en son yaptığımda idrarda yanma oldu ve 3-4damla kan geldi.sizce bu normalmidir?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Normal değil açıkcası. En kısa süre de doktora gözükmeni tavsiye ederim. Bu durumlarda forumlarda cevap aramaktansa, bu konu hakkında uzman kişilere görünmek sağlığın açısından daha iyi olacaktır. Ve son olarak geçmiş olsun, umarım önemli bir şey değildir.

James0 bunu beğendi.
  3. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    ereksiyon halde idrara çıkmak uygun değildir. bu durumda idrar yaparken kanamalar görülebiliyor. tabi doktora görünmek gerek. sertleşmenin geçmesini beklemem en doğrusudur.

James0 bunu beğendi.
  4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Normalde bobrek tasi olanlarda falan da idrardan kan geliyor ve yanma hissediyorlar. Baska nedenleri de olabilir tabi ama gordugunuz illa kan olacak diye bir sey de yok. Yedigimiz ictigimiz bazi gidalar da idrarin rengini etkileyebilir,

En iyisi yukaridaki arkadaslarin da yazdigi gibi bir doktora gorunmeniz.

James0 bunu beğendi.
  5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ya enfeksiyon taş vs var yada çok daha büyük ihtimalle
    demekki çok zorlamışsın uzun süreli ereksiyon halinde kalmışsın yada çok kısa aralıklarla ereksiyon olmuş buda ordaki kılcal damarları çatlatıp kan gelmesine sebep olmuş
    çok uzun süreli zevk halinde kalma yani boşalacaksan bırak gitsin, tutma
    bide her gün deliler gibi abanma

ben doktor değilim ama görünen köy klavuz istemez.
    ancak mutlaka doktora gitmelisin o sana gerekli incelemelerden sonra ilaç vs vererek en azından mikrop kapmamanı sağlayacaktır.
    kesinlikle doktora git bu işin utanması olmaz sonra iş işten geçer
    ömür boyu utanmaktansa 5dk sıkılıp çekinmek daha iyidir
    hemen doktora git

James0 bunu beğendi.
  6. James0

James0 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle yorumlar için hepinize teşekkür ederim.2-3ay öncede idrardan bir kere kan gelmişti böyle bir olay değildi test yaptırdım hiçbirşey çıkmamıştı şimdide idrar yaparken bir yanma olmuyor ama idrar bittikten sonra 2-3damla kan geliyor yine.Bugün de geçmezse yarın gidicem doktora.

7. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Altını çizdiğim noktadan kaynaklanmış olabilir . Ereksiyon halinin geçmesini bekleyip idrara çıkman senin için doğru olandır ..

James0 bunu beğendi.
  8. James0

James0 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    1 gündür idrarda yanma ve kan yok.İdrar tahlili yaptırdım ve temiz çıktı.Fakat internetten okuduğum kadarıyla idrardan kan gelmesi mesane kanseri olabilir deniyor.Bunun için sistoskopi muayenesi lazımmış.Genelde sigara içenlerde ve 55yaş üstü kişilerde görülüyormuş.2 özellikte bana uymuyor idrar tahlilleride temiz çıktı sizce endişelenecek bir durum varmıdır?Sağlık konularını biraz fazla kafaya takıyorum cevap verirseniz sevinirim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:35 ----------

Mesane kanserini araştırdım %1'i 40 yaşın altında oluyormuş.Ayrıca önceki mesajda belirttiğim gibi sigara kullananlarda oluyormuş ve kimyasal ortamlarda çalışmak gibi .Yani risk grubunda bulunmuyorum ama sağlık konularını çok kafama takıyorum.Belirtileri de sadece idrarda yanma ve kan bazen aylar sonra tekrar kanama oluyormuş.3 ay öncede bir kere kan gelmişti 1gün önce denize gitmiştim ıslak mayoyla oturdum ertesi gün idrarda yanma oldu ve kan gelmişti.Doktora gidip idrar testi yaptırdım birşey çıkmamıştı.Son 1gündürde idrarda yanma ve kan yok.Sizce önemli birşey varmıdır?

Sayfayı Paylaş