Ensure Plus

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Pasamer tarafından 31 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    İki keredir benim üzerime gidiyorsun, ben ne diyorum, sen ne diyorsun... Fikrin, bilgin varsa paylaş. Ben kişisel fikrimi belirttim. Onaylarsın, onaylamazsın, gerekirse açıklarsın, sana kalmış. Çok yanıt vermek istiyorsan bana değil yazdıklarıma yanıt ver.

Malnutrition sorunu olan bunun içindekilerden ne kadar yarar ne kadar zarar sağlayacak? Yukarıda ondan bahsettim zaten anlamadın herhalde. Ürünün içeriği belli değil mi? ben bunun üzerine yorum yaptım.

Komik olan neyse artık sen gülmeye devam. Mesajlarını tekrar görmeyeceğim.

2. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Gülünç olan okumadan yorum yapmandı. Üzerine geleceğim bir şey yok yanlış anlamışsın. Sen düşünceni belirtmişsin ben de belirttim. İster gör ister görme benim için farketmez ama enteral bir ürüne çöp diyorsan mantıklı açıklamaların olmalı. Malnütrisyon amacıyla kullanılan ki karbonhidrat, yağ, protein örüntüsü gereksinime uygun şekilde ayarlanmış bir ürüne çöp demen komik olur. Çünkü bahsettiğin ürün dünyanın her yerinde pediatri kliniklerinde doktor ve diyetisyenler tarafından öneriliyor.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2016 ---
    "Sırf mineral için kullanılıyorsa envai çeşit multivitamin ve serum çeşitleri var. " malnütrisyon için kullanılan bir ürünü okumadan, araştırmadan kendince değerlendirmişsin ayrıca. Sonra da üzerime geliyorsun oluyor. Tam manasıyla okusaydın yazdıklarımı üzerine gelmediğimi sadece eleştirip "lütfen oku" dediğimi anlayabilirdin.

Son düzenleme: 27 Temmuz 2016

Sayfayı Paylaş