enine çok zayıfım bilgilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ogden tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ogden

Ogden Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yazın gelmesiyle beraber beslenme saatlerim değişti artık daha fazla yiyorum ve kilo almaya başladım, bunu fit bir görünüme ulaşmak için avantaj olarak kullanmayı düşünüyorum, ama kafamda hangi kas gruplarını nasıl geliştireceğime dair soru işaretleri var.

http://m1307.hizliresim.com/1c/4/pvxpb.jpg

bu fotoyu şimdi çektim, dikkat ettiyseniz karın bölgem çok ince, omuzlarım kiloma göre geniş, tshirt giydimmi omuzlar oturuyor,t-shirt'ün karın bölgesi bol kalıyor ve sağa sola sallanıyor, üstüme tam oturmasını istiyorum.
    vücudumu biraz enine şişirmek istiyorum, özelliklede karın bölgesini, leğen kemiklerimin hizasına kadar getirebilirsem çok iyi olucak, fotoğrafta işaretlediğim bölgeyi geliştirmek için hangi dumbell hareketlerini kullanabilirim ?

yada sizler hangi bölgeleri önerirsiniz ?

not: bu vücut olmamış, zayıfsın neyine fotoğrafını koyuyorsun gibi yorumlar yapacaksanız hiç yapmayın, ben vücudum olmuş mu diye sormuyorum, nasıl olabilir diye soruyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş