Enerji Kaybı.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Clutch tarafından 23 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Clutch

Clutch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Abiler, 15 yaşındayım yazın başından beri biraz güçlenmek için egzersizler yapıyordum her gün düzenli olarak hiç aksatmadan yaptım vücudumda gelişim dahi görebiliyordum az çok olsada.Fakat hiç aksatmadığım egzersizleri 14,15,16 ağustos günleri hiç yapamadım her şey ne olduysa o zaman oldu bir anda günlük yaptığım egzersizlerin hiç birini yapamaz hale geldim üzerime bir halsizlik çöktü hiç enerjim yokmuş gibi hissediyordum, mesela 5x25 şınav çekerken artık 3x15'i tamamlayamıyorum yani bir anda tüm kondisyonumu kaybettim diyebilirim şınav çekerken önceden kollarım yorulana dek çekerdim fakat artık şınav çektiğim sırada göğsüm, ve başım bir garip oluyor kollarım titremeye başlıyor ve kendimi yerde buluyorum.Belki biraz karışık anlattım ama umarım beni anlamışsınızdır bu durum canımı çok sıkıyor eski egzersizleri yapamadığım için antrenman yapmayıda bıraktım.Eğer bunun neden olduğuna dair bir fikri olan varsa yazarsa çok sevinirim.

Yaptıklarımıda yazayım:
    2-3 km lik tempolu bir koşu
    600-700 ip atlama
    8 dakikalık karın egzersizleri
    Pazartesi,Çarşamba,Cuma-6 Haftada 100 şınav programı(5.Haftadaydım)
    Salı,Perşembe,Cumartesi-6 Haftada 200 mekik Programı (Bitmişti 5.Haftaya geri dönmüştüm)

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bir süre idmanları bırakmak mantıklı olabilir. Beslenmene önem vermelisin. Protein, vitamin, mineral açısından zengin besinler tüketmen fayda sağlar. Uykunu iyi almalısın. Ve bir doktora gidip, durumunu ona izah etmen işi garantiye almanı sağlar.

Clutch bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş