En yararlı burger king kombinasyonu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve okaysarac tarafından 20 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. hedende

hedende Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar konuyla alakalı bir film önerim olacak. eğer izlemediyseniz SUPERSIZE ME("şişir beni" diye geçiyor) adlı belgesel/geyik filmi izlemenizi tavsiye ederim.(dvdsi fln var türkçe) adam 30 gün boyunca fast food yiyor ve sonuçlarını siz tahmin edin:D yani kısacası sağlıksız...adamların salatası bile sağlıksız. uzak durmak gerek.

2. conanthebarbarian

conanthebarbarian Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    30 gün sadece meyve veya sadece balık yersen ondada pek iyi hissetmezsin tahminim ;)

3. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Sonuç olarak burada sürekli beslenmekten bahsetmiyoruz, arada derede de gitsek önerilebilecek en yararlı kombinasyondan bahsediyoruz. Yoksa ne reklam ne de 30 günlük süper size'lar değil kastedilen.Zaten anlayan arkadaşlar yeteri kadar yardımcı oldular. Teşekkürler.

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adamların beslenme alışkanlığı şu şekilde arkadaşlar, aldıkları anormal miktarlardaki büyüme hormonunun muazzam bir yağ yakma özelliği var.
    6 cheeseburger yiyerek yarışmaya hazırlanan bir adam Markus Ruhl, zaten kocaman göbeklerinden belli oluyor tuhaf diyetleri.
    Hernan'ın dediği reklam olayına hiç katılmıyorum, vücut geliştirme sporcuları Burger King ya da KFC gibi dev global firmaların ciddiye alacakları bir kesim değil, Markus gidip sizde yiyecem sakal atın bana dese, adamlar yediği menüyü bile ısmarlamayı kabul etmezler ona, hiiiç süpheniz olmasın.
    Pro vücutçuların vücutlarına hiç acımadıklarını çok yerde okudum, muazzam bir diyet sonrası, yarışma çıkışı 50 santimlik pizzalardan 2 tane yiyen, üzerine kiloyla dondurma yiyen, yanında litreyle kola içen adamlar var.
    Bir oturuşta 8-9 kilo alabiliyorlar (vücut bir anda glikojen, yağ ve sodyum yüklemesiyle karşılaştığı için bu mümkün, tabii sonrasında, gelsin erken yaşta, kalp hastalığı, hipertansiyon,böbrek yetmezliği.
    Burger King'te yemek bence çok kötü bir seçim, protein alımı için piliç çevirme, tavuk şiş dürüm, ciğer tava gibi şeyler ve karb olarak pilav alınabilir, Fast Food içerdiği proteine karşılık çok fazla yağ içeriyor...

Sayfayı Paylaş