En verimli dönemi geçirmek için...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve champagnepapi tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. champagnepapi

champagnepapi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 16 yaşındayım boyum 1.75 , 75 kiloyum bundan bir kac ay once 3-4 aylik bir vucut gelistirme gecmisim oldu saglik sorunlarim yuzunden birakmak zorunda kaldim yaz tatilim de bu sorunlar yuzunden pek verimli gecemedi. Oncelikle sizden onyargili olarak okumamanizi rica ediyorum cunku bu sporun bir yasam bicimi ve kesinlikle kisa vadeli olmadigini, insanlara hava atmak icin yapilmayan bir spor oldugunu gayet iyi biliyorum.Benim size sorum okul baslayana kadarki bu kisa surede vucudum icin en verimli antrenman ve beslenme donemini nasil gecirebilirim. Yanlis anlamayin kesinlikle su 1 ayda spor yapayim fit olmaya calisayim da sonra birakirim gibi sacma bir sey dusunmuyorum. Sadece saglik problemlerim nedeniyle henuz yeni baslamis sayildigim bir sporu biraktim hatta aksine daha fazla kilo aldim vucudum zarar gordu diyebilirim. Ben de bu zarari 1 ay icerisinde nasil en verimli sekilde giderebilirim. Onerilerinizi, tavsiyelerinizi mutlaka bekliyorum. Hepinize iyi forumlar, verimli sporlar :)

Sayfayı Paylaş