en uygun supplement kombini nedir

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve deepblue01 tarafından 18 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deepblue01

deepblue01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    20 yasındayım 3 aydır bu sporu yapıorm 1 aydır amino asit kulanıorm fakat yeterli sonuc alamıyorum tecrübeli abilerimizden yada yada şuan kendi imkanları ile kombine hazırlamıs ve faydasını görmüş arkadaşlardan yardım bekliorm boyun 1.85 kilom 73weightlifter

2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Bu baslik buyuk ihtimalle kilitlenecek. Forumda boyle cok baslik var onlari inceleyebilirsiniz.

Yeterli beslenme ve uyku duzeniniz olsa bile kombinasyon icin 3 ay kisa bi sure zarfi.

6 aya kadar sadece whey ile isi goturebilirsiniz. Amino asit baslangic icin cok yanlis bir tercih olmus.

3. deepblue01

deepblue01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    hocam 3 yıldır kısa mesefa koşuyorum vucudum zaten 3 gen yanlız daha bi belirgin hale getirmek ugraşıorm o yüzden amino asit tercih ettim ve spora alışkın bi metobolizmam oldugu için kombinenin erken oldugunu düşünmüyorum yinede siz öle diyosanız öledir

4. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Bunlari en basta yazsaydin ona gore bir cevap vermeye calisirdim :) Maksat kas kutlesi arttirmak madem o zaman whey+kreatin aa zaten mevcutsa onlari da kullanabilirsiniz bunalara ek olarak butceniz el veriyorsa tabi glutamin ve bcaa ekleyebilirsiniz

5. deepblue01

deepblue01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    ilginilendiginiz için çok teşekür ederim peki marka olarak yardımcı olurmusun bütçe konusunda pek bi sıkıntı yok sponsorum yardımcı olucak

6. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Sadece kreatin icin sunu soyleyebilirim marka onemli degil sadece %100 saf olsun yeter.

Ben sahsen optimum kullaniyorum ama suanda turkiyede dususe gecmis bir marka.

Size tavsiyem forumu biraz daha incelerseniz degisik markalarin urunleri hakkinda uye yorumlari mevcut.Bu yorumlar cercevesinde marka secmeniz kolaylasacaktir.

7. deepblue01

deepblue01 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    er tavsiyeleriniz dikate alıcam

Sayfayı Paylaş