en ucuz protein yolu

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve respozgur tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. nutritionist_88

nutritionist_88 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim.Evet üslup çok önemli elbette.Ama herkes bir şeyi anlatırken ya da bir bilgiyi aktarırken iyi bir üslup takınamayabiliyor ya da çizgisini koruyamayabiliyor.Örneğin; Geçen gün bir konuya yayınlanan bir makale ile cevap vermeme rağmen genç bir arkadaşımız ısrarla süt ve meyve tüketimine karşı çıkıp bir şey bilmediğimi 12-13 yaşında olduğumu vs yazmış.Takılmadım, geçtim..Bunları genç olmalarına verip mazur görmek gerek diye düşünüyorum

winston123 bunu beğendi.
  2. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Başta biraz baktım da yumurta sarısı falan denmiş yok öyle bir şey güncel araştırmaları takip etmenizi öneririm

Ögrenci işine de gelince yulaf makarna bulgur pirinç nohut kuru fasülye patates yemegi mercimek yemegi bunları al 1 kg fasülye 5-6 tl 3.4 pişirimlik çıkar bende ögrencıydım 1 öğünümüde üniversitenin yemekhanesinde yerdim 1.5 tl ye
    proteine gelince ben tavuklara guvenmıyorum pek ogrencıyken de haftada 1 kere belki yerdim tavuk basıyorlar hormonu guvenemıyorum lor süt peynir yogurt ben yapardım 1 tencere nohut yanına pılav yogurt doyur mideyi ogrencısın ne yapacaksın aç mı duracan dışarıdan döner ekmek yemekten kat ve kat daha iyidir dedigim gibi dogal beslen her türlü gelişim kat edersin dostum

Unutmadan sitede herkes korku içinde şunu yesem mi bunu yemesem mi bu spor ömürlük yapılacaksa bu vucut tatlısını da tuzlusunu da alacak 1 kere şansı var insanın boş hırslarınıza kapılmayın istediginiz kadar düzgün beslenseniz de en önemli şey ZAMAN

3. winston123

winston123 Üye

Beğenileri:
    1.174
    Ödül Puanları:
    103
    çok haklısın takılmamak gerekiyor. burada olma amacımız bilgilerimizi aktarmak, bilmediklerimizi ya da yanlış bildiklerimizin doğrularını öğrenerek uygulamak. doğru bildiğimiz birçok şey var. Ama gün geliyor bakıyoruz tamamen yanlış olduğunu öğreniyoruz. insanlık bu zamana da bu şekilde geldi. çoğu zaman bilim adamları, doktorlar, mühendisler vs. kısacası bilimin her yönüyle araştırma yapan insanlar, uzun bir süre doğru olduğunu düşünerek bir çok uygulamayı denediler. Sonunda yanlış giden bir şey varsa fikirlerini değiştirdiler, yanlış olduğunu kabul ettiler. Bu hep böyle oldu ve insanlık nesli tükenene kadar da aynı şekilde devam edecek. Bilgi sahibi olmak tabi ki çok önemli. sahip olduğun bilgiyi nesillere doğru şekilde aktarabilmek çok daha önemli.

Bu sebeple bütün arkadaşlar için söylüyorum kendim de dahil olmak üzere; yorum yaparken lütfen yapıcı olalım, kışkırtıcı olmak kötü sonuçlara sebep olacaktır her zaman.

Bilgi paylaşmaya devam. Öğreneceğimiz çok şey var daha.

nutritionist_88 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş