En lezzetli yulaf ve yumurta beyazi tarifi

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve vademooo tarafından 27 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. vademooo

vademooo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    USA
    forumu uzun suredir takip ediyordum ve sonunda uye oldum. ilk forum basligida sporcularin buyuk bir derdi olan yulaf yumurta beyazi tarifimi vermek istedim.
    yulafi ilk denedigimde insanlar bunu nasil yiyor diye dusunmustum fakat kendi gelistirdigim recipe ile daha guzel bir tad yakaladim.
    oncelikle 150gr yulah ve 4 yumurta beyazini karistirin. karistirdiktan sonra icine tarcin ekleyin. tarcin miktari size bagli ne kadar cok eklerseniz okadar guclu bir tadi olur ama dikkat edin fazlasida mide bulandirir. iyice bir karistirdiktan sonra tavada kizardin. orta seviyede 3 dakika 2 tarafinida kizartin. hazir olduktan sonra uzerine ilk olarak fistik ezmesi surun. daha sonra uzerine bal dokun ve muz koyun. waffle gibi birsey oluyor ve inanin tadi gercekten cok lezzetli bir hale geliyor. ayrica tarcin kan sekerini duzenler, bal enerji verir ve fistik ezmesi bir vucud gelistirici icin en onemli maddelerden biridir. size mukemmel bir kahvalti tarifi ve simdiye kadar denekdiklerinizden cok daha lezzetli ve ayrica cok daha yararli.
    kisacasi sampiyonlarin kahvaltisi

gameover bunu beğendi.
  2. enwer-34

enwer-34 Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    havaalaninda isci
    Yer:
    İstanbul