En hızlı gelisim icin Supplement kombinasyonu !

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve damdam1994 tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. damdam1994

damdam1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar yasım 19.. 1.75 boyum var ve 55 kiloyum... bu sporu bölük pörcük 2 ay 3 ay gibi sürelerle yaptım.. tam gelisim baslıyordu güzel ölcüler alıyordum derken imkanlardan dolayı bırakıyordum.. kilo almam gerektigi asikar.. bu sefer saglam bir baslangıc yapmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz ? en hızlı ve saglam gelisim icin sizden kombinasyon önerilerinizi bekliyorum.. bütce sınırı yok...suan aklımda günde 320 gr balık yemek.. MUSCLETECH PREMIUM MASS GAINER 5440 GR kullanmak ve, MULTIPOWER AMINO MEGA SHOT 20 AMPUL kullanmak var.. önerilerinizi alabilir miyim ?

Son düzenleme: 14 Haziran 2013
  2. merterturk34

merterturk34 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Önce bi başla aradan bi 3 ay geçsin öyle başla 6 aydan önce kullanılmasını tavsiye etmiyorum ama çok istiyosan 3 ay sonra bunlara başlayabilirsin ilk önce temelini doğal bi şekilde sağlam oturt derim ben

3. damdam1994

damdam1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cevabın icin tesekkürler ama kafaya koydum kesinlikle saglam bi supplement destegiyle baslamak istiyorum cünkü daha önce 2 3 defa bu evrelerden gectim 2 ay dogal beslendim 3. ay supplemente basladım sonra sporu bıraktım vs.. diyorum ya bu sefer bırakmamak üzere baslamak istiyorum saglam gelişim görüp daha da hırslanmak istiyorum.. bu yüzden saglam supplement kombinasyonu önerilerinizi bekliyorum

4. ragp26

ragp26 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bütçe sınırı yoksa Muscletech Nitrotech performance seri.Bsn Truemass.Muscle Pharm Bcaa.Bsn cellmass yanında noxplode olablr.ama bı 6 7 aylık spor gecmsn olsa daha ıyı verım alırsın ama en onemlısı ıyı beslenme bunlar sıhırlı degnek degıl yardmcı olur kolay gelsın :)

5. cre

cre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  6. cecinar

cecinar Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    herşeyden onemli olan beslenmedir. kilonun az olması bir rahatsızlıktan değil de beslenmeden kaynaklı ise istediğin takviyeyi kullan gecici czum olur kalıcı bir sonuc istiyorsan mutlaka dengeli beslenmelisin. Bu da minimum yaktıgın kadar yemek olacaktır. ve fazlasını yersen buda sana klo olarak donecektir. sadece kas olarak kilo almak istiyorsan. yaktığından cok fazla yememeli ve sıkı bir şekilde (asla ihtiyactan fazla olmamalı) gerekli proteini ve takviyeleri kullanmalısın. cok fazla kalori alman vuctta yag oalrak depolanacaktır. Bu yuzden kas miktarını arttırarak kilo almanı oneriyorum. tabi bu cok zaman alacak bir durumdur. hedefin 15 kilo olucaksa bu minimum 10 kilosu kas olmalıki ii gorunesin.

Almış oldugun protein tozu ve amino asite ilave olmazsa olmaz diyebileceğim creatini mutlaka eklemelisin. bcaa ise muthis etkisinin yanı sıra antrenmanda enerji bitmesi durumunda kas yakımını azaltmakta onuda tavsiye ediyorum.

7. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle şunu bilmen gerek bodybuilding bir sabır sporudur iki ay dört ay gibi bir zamandan çok fazla bir beklentin olmasın. Supplementlardan fayda almak istiyorsan öncelikle antreman şidddetini artırman ve güzel bir beslenme programı oturtman gerek buda bir kaç ayını alıcaktır. Hemen gidip yarın supplementları alıp spora başlarsan paranı çöpe atmış olursun.

8. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Supplement aldın büyüdün diyelim, senin beslenmen normal insan gibiyse, ödün vermiyorsan bu spor için başladığın noktaya geri gelirsin.
    Supplement adı üstünde ek besin ihtayıcını karşılamak için yardımcı ürünler.
    Senin beslenme programın olmadan yerinde sayarsın.
    55 kiloysan ve ne kadar yemek yemene rağmen kilo alamıyosan (ki bu biraz zor) gainer al. Muscletech iyidir. Ama dediğim gibi body bi yaşam tarzı, ve ona göre hayatını beslenmeni zamanını bu spora göre ayarlaman lazım.

9. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Ben kesinlikle önermiyorum ek besinleri. Öncelikle arkadaşların da dediği gibi beslenmenin düzelmesi gerekli. 6-8 aylık bir bir alt yapının olması ilerleyen zamanlarda sorun yaşamaman için önemli. Ancak yinede ek besine ihtiyacım var dersen doktor kontrolünde kilo aldırıcı ve vücudunun eksikliklerine takviye amaçlı ilaçlar kullanabilirsin (Vitamin desteği, omega desteği vs..).

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:58 ----------

Mega shot ı arkadaşım kullanmıştı ve pek istediği gibi değildi. Hem fiyatı çok yüksek hemde 1 kutusu yeterli gelmiyor kullanıma uzun bir süre devam etmen gerekiyor. Bıraktığında da diğer ek besinlerde olduğu gibi eskiden pek farkın kalmıyor

Sayfayı Paylaş