En güzel salon

Konusu 'Sivas' forumundadır ve AYHAN58 tarafından 25 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. dsemh_06

dsemh_06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    sivas & ankara
    sivas body tek geçerim

2. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Evet bende şuan sivasbody'deyim gerçekten güzel hocada sağolsun ilgili.

3. bozkurt58

bozkurt58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende bir iki gün içerisinde body'e yazılacağım acaba tavsiye edeceğiniz biyer varmı ortamı güzel hocaları güzel biyer.

4. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    hocam eğer fazla kalabalık olmasın istiyorsan ferah olsun istiyorsan hocasıda iyi hoş ilgilensin istiyorsan diğer salonları bilmiyorum ve taş atmıyorum ama ben sivas bodydeyim memnunumda sende gelebilirsin abide iş hanının altında.paşa caminin orda.Donanım olarak üst seviyede olduğu söylenemez ama işini görebilecek herşey mevcut içerisi dışarı 40 derece olsa 15 derece anca olur ferahtır.Hocada ilgilenir programını yazar ölçülerini alır vs vs.Sürekli salonda kendisi durur birisine bırakmaz işini ilgisiyle yapar yani

5. bozkurt58

bozkurt58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle cevabın için eywallah kardeş, normalde çoktan yazılmış olucaktım ama tatile felan çıktım geç kaldı.. tatil dönüşü hemen ordayım, fiyatları nedir acaba ?

6. LifeSteaLeR

LifeSteaLeR Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    kardeş benim duyduğum sivas geneli fiyat 50 tl hep bazı salonlar var bu fiyata koşu bantlarını vs dahil etmiyorlar onları ederlerse +10 15 tl gibi rakamlar alıyorlar sanırım.ama 50 den aşşağı salon bulamazsın sivasta.Bizim salonda aylık 50 lira.

7. bozkurt58

bozkurt58 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eywallah kardeşim verdiğin bilgiler için saol, tatil dönüşü ordayım.

8. wassago

wassago Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    polata gitmekteyim küçük hama sıcak bir ortam hocalar ilgili . ben severek gidiyorum

9. canozcoban

canozcoban Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağlık Spor Center.. Sivastaki en büyük ve donanımlı spor Merkezi..

10. ozanözkan

ozanözkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    power life spor klübü...spor yapmanın ve sağlıklı yaşamanın tek adresi diyebilirim Ahmet TECER ve Sabiha BAYSAL hocalarımızla daha nice güzel sağlıklı vücutlara...Sivasta gidilebilecek tek salon ve mükemmel ötesi bir ortam...Herkes arkadaşın gibi herkesle içli dışlısın hocamız ilgileniyor ve bu ilgisinin de meyvesini yiyoruz teşekkür ediyorum Sabiha ve Ahmet hocam...

11. costagravas

costagravas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konu baya olmuş konuşulmayalı.

Ben gelecek ay İstanbul'dan Sivas merkeze taşınacağım bi aksilik olmazsa. Sivas'ı da pek bilmiyorum.

Şuan en ferah, geniş, iyi salon hangisidir ve nerdedir arkadaşlar? Önemli olan bunlar, fiyat ikinci planda.

12. nurettin-yi

nurettin-yi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Sivas Energym Spor Salonu

sivas spor salonu - sivasta spor salonları - sivas vucut geliştme salonu - energym spor salonu

--- Mesaj birleştirildi, 10 Aralık 2014 ---

Son düzenleme: 10 Aralık 2014
  13. michaelarda

michaelarda Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    II.Kademe Fitness Eğitmeni
    Yer:
    İskenderun
    ...diye yazmışım 11 Mart 2012'de
    1-Sportech Osman ve Mehmet hoca bünyesinde olmak üzere ikiye ayrıldı, 1.şube Osman Hocanın kontrolünde, İstasyonda Şanzelizenin civarında açmıştı en son ben sivastayken,
    2- Sportech'in ikinci şubesi Mehmet Hoca'nın kontrolünde, Dikilitaş'a inerken markanın üst taraflarındaydı.
    3- Polat spor şimdi Orhan Emre hocamızın "Sivas Spor Merkezi" olarak değişti bilgisini vereyim.
    4- Polat Spor'un asıl sahibi olan Kamuran Polat hocamız da istasyon'da Toraman Cafe'ye giderken arka kısımlarda "VEM Spor" olarak geçen yıl hizmet vermeye başladı.
    5- Ekenler kız öğrenci yurdunun arka taraflarında 2 yıl kadar önce "PARS SPOR MERKEZi" açıldı, Deniz Hoca ve İbrahim Hoca bünyesinde onun da bilgisini vereyim.

Bu saydığım spor salonlarının hepsinde çok ter döktüm o yüzden hepsi iyi arkadaşlar. Ama unutmayın, yalnızca ödediğiniz paraya göre ya da antrenörün sizinle gelip hoş sohbet etmesine
    göre değerlendiremezsiniz salonları.
    Bu saydığım salonların her birinde 1 yılınızı harcayın demek istediğimi anlarsınız...
    O yüzden burada hangisi iyi diye soran da olmasın cevap verip insanları ticari kaygılarla yönlendiren de olmasın. Bakın insanın düşünceleri aynı olmuyor 2 yıl önce ben de millete şu iki yer sağlam gerisi teferruat demişim ama itiraf etmeliyim ki ben de boş konuşmuşum. Bırak kardeşim kim nereye gitmek isterse gitsin herkesin her yerde alacağı verim aynı mı sanki !
    Ben A'ya git orası ii derim, adam gider hoca hiç ilgilenmez. Bu sefer de başkası C'ye git orası ii der, gider bu sefer de hoca ilgilense bile anatomisine uygun çalıştırmıyordur ve üstüne üstlük takviye besin kullanması için ısrar edip
    ticari gelir elde ediyordur vs. her salonun her üyeye yaklaşımı aynı olamaz. Çünkü salona giden herkesin spora yaklaşımı ve zihniyeti aynı değil...

14. Nidanur Konukcu

Nidanur Konukcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bayan erkek karışık olmayan güzel bi salon önerir misiniz ?

15. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Nerede?

16. Sweedness

Sweedness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eger karışık olmasına bakmazsanız vem aletler olsun hocalar bakımından güzel biryer.

Beğenemediğim sadece 1 yer var "saglık spor" sebebi ise hocaların sadece başlangıcda yardım ediyor daha sonradan ilgilenmiyor 2.olarak çok geniş ama alet sayısı az bi vem kadar yok

Sayfayı Paylaş