En Fazla Zıplatabilen Basketbol Ayakkabısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Smaç Delisi tarafından 17 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Smaç Delisi

Smaç Delisi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    350tl ve 150tl değerleri arasında en fazla zıplatan ayakkabıyı ve ayakkabılar hakkınızdaki yorumlarınızı almak istiyorum. İhtiyacım olan ayakkabı sağlam ayağa oturan fazla zıplatan koşmamı engellemeyen bir ayakkabı bir tank gibi :D . Bu özelliklere uyan ve fiyatı bu para arasında değişen ayakkabı önerin...

Şimdiden teşekkürler

2. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Bir ara T-mac'in bir ayakkabısı vardı(T-mac5). Ben onu kullanıyordum. Şuanda var mı bilmiyorum yenileri çıkmış olabilir bir araştır istersen.

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    fazla zıplatan ayakkabı vardı bilindik bir model değildi nba de yasaklanmıştı. ama türkiyede bulabilirmisin bilmiyorum.

d-rose nin adizero var en hafif ayakkabı. buda alternatif olabilir ama zıplamaya çok etki etmez 1 cm bile

4. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Abi zaman zaman düşünüyorum, o yaşlarda bendede böyle düşünceler oluyormuydu. Zamanımızda arkadaşlarla Space Jam bile izlemiştik ama abi film film olarak kaldı. Bu zamanlarda böyle filmleride ekranlara getirmiyorlar, nerden kapılıyorlar böyle fikirlere anlamıyorum valla.

Sayfayı Paylaş