En estetik sonuç alınan vücut tipi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RKO1907 tarafından 8 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer resimlerdeki gibi ise ectomorph olduğum için sevindim. Siz ne düşünüyorsunuz. Estetik derken hayvan gibi kas yapmak değil düşünce. Mankenlik, duruş, şekil olarak.

2. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    İyi ki mezomorfum :)

3. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sağdaki endomorf nasıl bir görüntü olmamış ektomorfla mezomorf definasyona girmiş endomorfu bulk modunda paylaşmışsın estetik olarak doğru çalışmayla hepsinde yakalayabilirsin ektomorfun ve mezomorfun yağ oranı genelde düşük olduğundan bulk döneminde bile genelde iyi görüntüsü vardır. endomorf için ise kardio ve definasyon şarttır.

4. FPS-King

FPS-King Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Vücut Tip A : Ecto - Mezo

5. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    mezomorf olmak çok iyi hele ki proluk amacı olanlar için ancak istediğimiz vücut tipine sahip olsa maalesef imkan kısıtlı ise devasa kas yapamayız birde vücut tipiniz endomorfda olsa bilinçli antreman ve beslenme ile fit görüntüyü elde edersiniz

6. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    Pulbiber072 bunu beğendi.
  7. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
  8. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Öyle görünüyor. Verdiği örnekler mantıklı geliyor.

9. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Çok haklı. Bende ektomorf um diyordum, meğer yemek yemiyormuşum.. Şimdi geçmişime göz atıyorumda, sabah kahvaltısıyla bir günü bitirdiğim günler aklıma geliyor, şimdi ise yiyorum nasıl kilo aldığıma dair ben bile şaşırıyorum :) Adam haklı yani..Doğru diyor.

10. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    savaş hoca'ya saygı duyarım ama bu videoda kendisine katılmıyorum verdiği örnekler sadece dış görünüş ile ilgili ama insanların ne kadar kütle kazanacağı genetiğiyle ve vücut tipiyle alakalı. Ayrıca zayıf insan ekto atletik insan mezo şişman insan da endodur diye bi genelleme yapılamaz ekto insan da şişman olabilir mezo da bunun sebebi onların gereğinden fazla yemesi gereğinden fazla yiyen insan da kilo alır. İster ekto olsun ister mezo ister endo beslenme konusunda katılıyorum yemiyoruz.

11. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    Hocanın söylediklerini aynen tekrar edip nasıl katılmıyorum diyorsun anlamak güç :( kandırıldık mı diyen dostum hayır kandırılmadık sadece gözümüz açıldı hocanın demek istediği bunun sadece kendi elimizde olduğu ve biz neye göre hareket edersek o olacağımızdır yani karamsarlığı bırakın diyor ekto olan biri ölünceye dek ekto kalmayacak bunu siz kontrol ediyorsunuz
    Savaş hocanın Genetik ne kadar önemli videosunu izle hoca bu videosunda genetikten bahsetmemiş ayrıca senin dış görünüş dediğin zaten ekto endo mezo değil mi :) hayde güle güle

12. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    hayır söylemek istediğim vücut tiplerinin "sadece" dış görünüşe göre belirlenmediği ve vücut tiplerinin var olduğu

13. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Yok vucut tipi falan hikaye ne yersen osun ha bazılarının kemikleri kalındır incedir o ayrı cılız adam ekto 5 yıl sonra endo oluyor böle saçma bişe olamaz ee hani ektoydu ne yersen osun abi bu sefer onu gören sen endosun der benim düşüncem bu

Dengesizzz bunu beğendi.
  14. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    tamam güzel kardeşim Savaş Cebeci de diyor ki bilimsel olarak var olduğuna dair hiç bir bilgi açıklama yok ben zaten söylemek istediğimi Savaş Cebecinin asıl değinmek istediği noktayı anlattım gerisi size kalmış

15. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    endo ekto mezo diye şeyler tabiki var dostlar ama bunlar genellenmeden ibaret 100 kilo biri ekto ta olabilir göbeklidir ama dar omuzludur hocamız böyle gruplar yok dmeiş ama adamın omuzu hıc calısmadan 130 cm kilosu 85 boyu 195 aynı kiloda aynı boyda adamın catısı 120 cm burada vücut tipi devreye girer onada ekto mezo endo diye bir genelleme yapılıyor yani siz aslında ekto mezoyu yanlıs bıliyorsunuz bu genelleme illaki ektonun bütün ozellıklerını alacak diye bir şey yok benım catım geniş belim dar ama çok kolay kilo alıyorum bundan boyum kısa o zaman ekto olamiyorum cabuk kilo alıyorum o zaman endo yum omzum geniş o zaman mezoyum bu böyle uzar gider yani siz vücutum suymus buymus dıye takılmayın herkesın vucutunda 3 vucut tıpındende var ama bırısı daha agır basıyo sonra ben oyum dıyorsunuz bu genellemeler bunun ıcın var ayrıca baska bı konudan oırnek verıyım ben tarihciyim ama roma tarihi osmanlı ve selcuklu tarıhı dıye 3 e ayrılıyor ben 3 ünüde biliyorum ama osmanlı tarıhını daha ıyı bılıyorum ve orada uzmanlasıyorum ıste ben osmanlı tarıhcısı oluyorum vücutta boyle hangısındeki ozellık fazlaysa o oluyo sen ektosundur belkı ama kolay kilo alıyosundur illaki zor kilo alcak diye bir sey yok genelleme bunlar

SpReaD ve antinkuntin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş