En Başarılı Kilo Aldırıcı ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kvnc tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

En İyi Kilo Aldırıcı Hangisi ?

1. API Gainer Xtreme

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Ultimate Muscle Juice

7,7%
  3. Optimum Serious Mass

61,5%
  4. BSN True Mass

30,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. kvnc

kvnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım 1.78 boyunda 54 kiloyum kendimi bildim bileli durum bu hep zayıfım. 1.5 Sene önce yurtdışından siyah kutusu olan bir kilo aldırıcı getirttim çokta memnun kaldım 2 ayda 10 kiloya yakın kilo aldım. bırakınca tekrar eski kiloma döndüm. süper zekalı hareketlerimden dolayı kutusunu attım ve adını hatırlamıyorum. şimdi kilo aldırıcı ürünler araştırıyorum uzun zamandır ama karar veremiyorum çünkü ürünün neyine bakmam gerekiyor, hangisi gerçekten kilo aldırıyor bunları bilemiyorum. 5 ayda 3 kilo aldıracak ürünlerlede zaman kaybetmek istemiyorum. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. biran önce kilo alabilmem ve sağlığımdan olmadan yaşamıma devam edebilmem için siz hangi ürünü tavsiye ederdiniz?

API Gainer Xtreme
    Ultimate Muscle Juice
    Optimum Serious Mass
    Bsn Nutrition True Mass

bu 4ünün arasında kaldım...

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    1- BSN True Mass,

2- ON Serious Mass

3- API

4- Ultimate M. J. ( İlk üçü ile bunun arasında bariz fark var. Bunu kullanma derim.)

Paran varsa BSN kullan.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  4. kvnc

kvnc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seytantuyu sıralaman için çok teşekkürederim. Dediğin gibi BSN True Mass veya Optimum Serious Mass kullanmayı düşünüyorum şuanda. Zaten ankettede ikisi oylanmış :) Despo dostum bu konuyu gösterdiğin için sanada çok teşekkürederim. Böyle birşey arıyordum. seytantuyu dostumuzun orda yapmış olduğu sıralamada da Optimum Serious Mass lider görünüyor :) Ben en iyisi Optimum Serious Mass deniim. Yararını göremezsem BSN True Mass'a geçerim zaten şuanda hiçbir yerde BSN bulunmuyor.

5. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bir sorum olacak gainer insanda asiri yaglanma yapiyor diyorlar dogrumu bu????

6. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    simdi sadece gainer kullanmanin bi faydasi olmaz, beraberinde yedigin yemeklere bagli yaglanman ve tabikide en önemlisi iyi bir idmanada bagli kas yada yag oraninin artmasi..kaloriyi yan gelip yatarak alirsan elbette yaglanirsin, bunda gainer in bi rolu yok yemektede ayni seydir..bunlar sadece besin takviseyidir unutmayin..

Independent bunu beğendi.
  7. carlos_t

carlos_t Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1 Optimum Serious Mass
    2
    BSN True Mass

digerlerini kullanmadigim icin bisey diyemeyecegim. Ama bu 2 üründen oldukca memnun kaldim. Aradaki fiyat farkinida göz önüne alirsak (BSN daha pahali burda) birince tercihim optimum. ikinci 5,5 kg ligini bitirmek üzereyim. ilk basladigimda 60 kiloydum, 1 ayda iyi beslenme + Serious mass sayesinde 71 kiloya geldim. üzerinde önerilenin 3/2si kadar kullaniyodum. günde 3 defa 100ml olarak kullandim bir ayda 11 kilo benim icin oldukca iyiydi. Ama bunun tamimi serious mass dersem yalan olur beslenmemide degistirdim onunda mutlaka etkisi vardir. Spor yapmassan yaglanma yapio mutlaka iyi calismalisin. Tadi oldukca iyi serious mass icin rahat kullanabilirsin bence.Ben gayet memnun kaldim

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    kalori oranlarına bakabilirsin optimum serios mass'ın içeriği güzel onu kullan günde 2 servis alırsan kilo almaman imkansız tabi bol karbonhidratlı beslenmede gerekir yanında

9. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş