En İyi Yağ Yakıcı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve IGuvenir tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. IGuvenir

IGuvenir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi geceler , iyi forumlar.
    Öncelikle bu yağ yakıcıların etki seviyelerinin bünye , fiziksel özellikler vesaire kişisel etkenlere paralel azalıp arttığını düşündüğüm için kendi vücudumdan bahsedeyim. 181 cm ve 82 kg ağırlığındayım yaklaşık 1 senedir spor yapıyorum çok daha yüksek kilolardan 82 kiloya indim. Artık yağ yakımı daha zorlaştı ve bu evrede supplement desteği almaya karar verdim. Şanşlıyım inanılmaz güçlü bir bünyeye(uyku düzeni vs yan etkileri pek hissetmiyorum:) sahibim bir kaç araştırma yaptım ama kafam daha da karıştı. Yağ yakıcı-Cardio ikilisini bozmadan ağırlık çalışmayı kesinlikle bırakmak istemiyorum.Diyetim sabit ve olabildiğince protein almaya yönelik. Sizce hot rox , animal cut , lipo 6 black gibi desteklerden hangisi daha faydalı olur? Elimde hali hazırda tonalin cla ve waterex var.
    Bir soru daha ; Yağ yakıcı destek kullanırken protein tozu kullanımına devam etmemin bir zararı olur mu?
    Kafa karışıklığı ve bilgisizlik sebebiyle sorduğum sorular biraz saçma olabilir , kusura bakmayın. :)
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler , iyi forumlar.

2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle nasıl bir yağ yakıcı kullanacağınızı seçmelisiniz.Bunun L carnitine'i var,cla'sı var,termojenik olanı var.Yazdıklarınıza bakarak termojenik düşündüğünüzü farzederek açıklayayım biraz.
    Bu bahsedilen termojenikler arasında çok büyük farklar yok.İçerikte birkaç şey değişiyor.Şu sıralar animal cut bayağı popüler ancak lipo 6 da iyidir.Lakin şunu unutmamak gerek.Bu işin asıl gerekeni beslenmedir.Beslenmeyi düzeltmedikten sonra akıntıya kürek çekmiş olursunuz.
    Protein tozu kullanırken yağ yakıcı da kullanmak sıkıntı yaratmaz.

3. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Hydroxycut hardcore pro series turkiyede varken 20 kilo verdim onla şimdi getiren yok laneti devlete iş kalmadı supplement topluyor. (öfkemi dile getirmek istedim) lipo6 black daha sağlam duruyor 21 yaş altına tavsiye edilmiyor hatırlatayım

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

4. tsknakc

tsknakc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro 120 Sivi Kapsül | Supplementler.com

5. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    Şu an supplement olarak açık ara en etkili termojenik yağ yakıcı USPlabs OxyElite Pro'dur. Ama kullanırken doz aşımına dikkat et gerçekten çok etkilidir, ilk 1 ay günde tek kapsülden fazla kullanmamalısın, sabah kahvaltıdan 45dk önce aç karna iç . daha sonra duruma göre günde 2 kapsüle çıkartabilirsin, 2 kapsülü 8 saat arayla almalısın peşpeşe alırsan perişan olursun...

6. giga1024

giga1024 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tıp fakültesi öğrencisi
    Yer:
    Çanakkale
    yağ yaktırıcı kullanan arkadaşların 2013te yayımlanan
    Topçu B and Uzun M. Investigation of the protective effects of L-carnitine and L-arginine on cardiovascular changes induced by ACTH and dexamethasone in rabbits. Turk J Med Sci
    43: 168-173
    makalesini okumasını tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş