En İyi NO-Creatine (Pre-Post Workout) Kombinasyonu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve diez tarafından 24 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 78 üye.
  1. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Mp assault ürününü. idmandan 15-20 dakika önce alıyorum. 1 hafta oldu. Şimdilik etkisi fena değil. Ama, daha detay vermek için 1 kutunun bitmesi lazım diye düşünüyorum. Bu ürünü off günü kullanan var mı ? Kullanırsak hangi zaman diliminde ve nasıl kullanmak lazımdır ??

2. batuhan19

batuhan19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bsn nox kullanıyorum yanında creatin alsam fayda saglar mı faydası ne olur bide hangi creatini tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim

3. stormak

stormak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ikiside creatin bazlı ürünler ama kullanımı ve vucudta dağılım süreleri birbirinden farklı kullanmanda bir sakınca yok bence gaspari marka creatin qualitine kullanabilirsin.

4. tanerjames

tanerjames Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Grenade 50 Calibre Pre-Workout kullanıyorum ilk 10 gün etkisi çok güzeldi ama ilerleyen zamanda vücut bağışıklık kazandı 7-8 gün ara verdim tekrar başladım ama etkisi olmadı, 1,5 servis yaptım etkisi olmadı, 2 servis yaptım etkisi olmadı.
    Sonuç olarak ilk zamanlar pump ve güç artışı çok güzeldi ama sonradan vücut alıştı, ara versem de, servis sayısını arttırsam da etkisi artık yok.
    Pre-workoutların hepsinde böyle oluyor mu?

Sayfayı Paylaş