En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları Eklendi!

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve diez tarafından 23 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Siz değerli üyelerimizin en kolay ve en hızlı biçimde istifadesi için yönetim olarak temelini oluşturduğumuz ve Elit Forum'da son haline getirdiğimiz "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" adlı şimdilik yakşalık 100'ü aşkın soru cevabı içeren kaynağı yayınlamış bulunuyoruz..

Tüm soruların yer aldığı başlık ,duyurular bölümünde yer almakta olup diğer bölümlerde de tüm sorulardan seçme soru-cevaplar ilgili başlıklarda yayınlanmıştır..

Forum Kullanımı
    Vücut Geliştirme Genel
    Antreman Bilgisi
    Beslenme
    Supplementler
    Kilo Alma
    Kilo Verme
    Genel Sağlık
    Sporcu Sağlığı ve Sakatlanma
    Bayanlara Özel-Sağlık-Beslenme-Bakım
    Salon Davranışları

başlıkları altında 100'ü aşkın soru ve cevap sizleri beklemekte..
    maksimum faydalanmalar diliyoruz..

Bu kaynağın oluşturulmasında emeği geçen tüm yönetim ve elit forum üyelerimize şükranlarımızı sunarız..

Yönetim adına diez..

buyrun link ;
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en_ok_sorulan_sorular_ve-t11375.html

Son düzenleme: 24 Kasım 2007
    aydnkrgnl16, JaM, rocco676767 ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  2. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    sevgili diez ve diğer yöneticiler;
    başından beridir aklıma takılan bir soruyu vesilesi ile paylaşmak isterim izninizle
    acaba aranan kelimelerde anahtar kullanma opsiyonumuz olabilir mi?
    mesela "süt+zararları" şeklinde hem "süt" hemde "zararları"nı içeren bir arama daraltması yapabilsek?
    yada tersi şekilde "süt-zararları" gibi?
    bu mümkün müdür?

3. kurtalmış

kurtalmış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kürler hakkında bilgi bulamadım örnegin definasyon kürü ve bu kürlerin vuctta bıraktıgı izler sağlık acısından

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    genelde cevabı forumda olan konuların soru ve cevaplarını içeriyor hazırlanan SSS..sürekli çok sorulan sorular izlenip eklenmekte..ama dediğiniz türden konular yoktu..ilk fırsatta bu tür konulara da eğileceğiz..tabi kür tarifleri değil ama özellikle yan etkilerini içeren soru cevaplar eklenecektir..
    katkınız için teşekkür ediyorum.

5. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Alış Satış bölümünde hardware (bar, plaka, masa vs.) ilanlarında sahibinden linklerini koymak yasak mı? https://www.bodyforumtr.com/threads/94-kg-döküm-10-kısa-bar-sehpa.96580/ bu başıkta yer alan linki moderatör düzenlemiş ve silmiş. Bütün (genel kurallar+satış bölümü kuralları+ sss) kuralları okudum ancak böyle bir ibare göremedim. O başlıkta başka bir şehirdeki kullanıcıyla anlaşarak sahibinden vasıtasıyla ürün aldım. Bunda sitemiz açısından ne gibi bir sakınca ya da handikap var öğrenmek istedim.

requ. bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    forum kuralları madde 18- 2.sahışların ilan ile satış yapabildikleri sitelerde (gittigidiyor, sahibinden, sanalpazar vb) bireysel / amatör / kişisel eşya satışı dışında kalan seri ilan / dükkan satışı / profesyonel/ ticari satışlara ait ilanların linklerinin ve satıcı/dükkan isimlerinin paylaşılması kural dışıdır. (Reklam kişisel/amatör satışlarda da yasaktır.Yönetim, kişisel ya da ticari her türlü mesajı/başlığı inceleyerek reklam amaçlı olup olmadığına karar verme hakkını saklı tutar-Reklam konusunda madde-16 geçerlidir. ) Supplement (ek besin) ve her türlü gıda maddesi satışı her durumda yasaktır. (Madde 16 geçerlidir)
    burda uygulama yönetime bırakılmış ben şahsen 2. kişiden satılan mallarda sarı ve kırmızıyla belirttilenleri uyguluyorum.
    çünkü alış veriş sırasında çıkacak herhangibir olumsuzluktan sitemizin adının geçmesini istemiyorum

7. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Cevabınız için teşekkür ederim, (supplement/steroid harici konuşuyorum) bu durum alış-satış bölümünün ruhuna aykırı olduğunu düşünüyorum.

boksbody bunu beğendi.
  8. muhammetalatas

muhammetalatas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben 16 yaşında 76 kiloyum boy 171 sizce kac kilo olmaliyim saglam bi vücut icin daha bir hafta oldu spora başlayalı

9. alfat14

alfat14 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler.

10. serkan_salih

serkan_salih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Make dating stress-free and enjoyable with the best casual dating experience.
    Real-life Females Optimal Сasual Dating
    Outstanding Сasual Dating

Sayfayı Paylaş