Eminim bu sıkıntıya düşen bodyci kardeşlerim çoktur :)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Emre Kazar tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. akif tuğrul aydın

akif tuğrul aydın Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Forumda kendini begenmis insanlari gördükçe gulesim geliyo benim anlamadigim neden insanları ezmeye calisiyosunuz ezmeye calisanlarin bazilarinda o adamdaki kanadin 10da 1i bile yok en azindan o adam yazmaya cesaret etmis ve duygularını sizinle paylasmak istemis sizde hemen bi bahane buluyosunuz ezmeye ve assagilamaya calisiyosunuz bu sadece sizin icin degil turk insanlarinin genelinde var bu sorun lutfen arkadaslar kendimize ceki duzen verelim burda spora yeni baslamis ve heves eden bir cok gencimiz var bunlarin heveslerini kursaklarinda birakmayalimki gelissinler daha fazla heves etsinler bizde bu vucut gelistirme camiasinda geliselim dunyaya ulkemizin adini altin harflerle yazdiralim

2. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Dediklerinizde haklisiniz insanlar baskalarini asla begenmiyorlar hep bir kotu elstiri yapma hevesindeler hakli olmadiklari halde destek degil de kostek olmaya da cok merakli olanlar var:) o yuzden bunlari takmadan yasam tarzimizdan taviz vermeden devam :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Balboa7 ve akif tuğrul aydın bunu beğendi.
  3. KaanUSTA

KaanUSTA Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Bursa
    Malesef ülkemizde 3 ay spora gidip bodycı olan arkadaşımız çok olduğu için insanlar bizede yanlış gözle bakıyor iste bu iğne vurmus böyle olmuş yok protein kullanmış güldürüyorlar beni :D

Balboa7 bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    birde bodycileri hatta fit vücutluları sinemadan müzikten bilimden anlamaz üniversite mezunu bile değillerdir diyenler çok komik ulan sanırsın bunu diyenler atomu parçalıyorlar çoğuda eminim hayatında hiç tiyatroya gitmemiş nadiren sinemaya giden kişilerdir açıkca kıskanıyorum çamur atıyorum desenize işte harbi komikler :)

KaanUSTA bunu beğendi.
  5. sezer1994

sezer1994 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynen protein tozunu sihirli değnek sanan var nerde kasli birini gorse aha suna bak protein basmis diyolar :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Emre Kazar

Emre Kazar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Kol santimi 35 değil 39 göğüs 123 bel 73 yaşım 17 fotoğrafa bakarak yorum yapma :)

7. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    gögüs değildir omuz 123 tür de zaten ortalamanın bayağı bir üstü vücut belin ince oldugu içinde daha kalın gözüküyor üst vücut kol 35+ sı zaten kendini belli ediyor tahmin edebiliyorum milletin nasıl baktıgını ama motive edici bence keyiflenmelisin :)

8. Emre Kazar

Emre Kazar Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim fotoğraf linkini attım ona baksan daha iyi olur :)

9. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    gördüm fotografını sadece gögüs değil omuz ölçün oldugunu söyledim bir yanlısını düzeltmek için ayrıca bu ölçüde iyi zaten art bir niyetim yok yani.

Sayfayı Paylaş