emclord00 bir ektemorf hikayesi, ( before- after )

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve emclord00 tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 67 üye.
  1. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    trapezlerden çok omuz başların felaket görünüyor bravo vallat tebrikler

2. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    yorumlarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar. omuzlar dediğim gibi iyi gerçekten son 1.5 aydır antrenman faln yapmadıgım halde düzenli. Haftada gidebilrsem 2-3 kere gidiyorum. şimdi bu hafta okulum bitiyor 1.5 2 ay kasmayı düşünüyorum tekrardan

3. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Vucudunuz çok iyi... Omuz antremanından bahsedermisiniz biraz tekrar sayıla kaç olur ?
    Açış hareketlerinden çok ağırlık az tekrarmı az ağırlık çok tekrarmı uyguluyorsunuz ?

emclord00 bunu beğendi.
  4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    omuz programım 1 hafta dumbell press, normal. diger hafta arnold press başlangıc. 4 set piramit.
    2. hareket makinede ön omuz iki halatıda alttan one doğru kaldırıyorum
    3. hareket lateral raise drop set
    4. hareket : shoulder press 8 8 8 8 max ağırlık
    5. hareket sırt açma piramit
    6.hareket dumbell trapez. 20 15 12 8
    7. hareket halter trapez. 20 15 12 8

StoLen bunu beğendi.
  5. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Adonis çalışıyor musun? Bir de ABS programın nedir ? Ektomorfluğunuzdanmı kaynaklı yoksa iyi bir antrenmanmı abs'ler cidden dehşet ;)

6. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    karın evde calısıyorum 2 gün 1 gün mutlaka salonda. . haftada min 3 gün . evde calısırken youtubede zamanlı programlar var karın için seviye seviye onları uyguluyorum. salonda genelde barfix demirindeyim. uzay yürüyüşü, bacak çevirme, bacakları karna çekiş. sonra obliqleri çalıştırıyorum karın için belli bir antrenman sistemim yok ama hiç aksatmam

7. kelly_1

kelly_1 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    fotoları güzel çekmişim

8. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    haha evet. şimdi burda kullanıcı adıyla hitab ediliyor sadece ö.m dan at bakiyim düşündügüm kişimisin :D

9. faraway35

faraway35 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    tebrik ederim kardeş. Aynen bende senin gibiydim boy 1.83 kilo 52 24 cm kol 76 bel 102 omuz 83 gögüsle başladım :D eylül 2012 de :D 8 aydır devam ediyorum bnde 3 - 5 gün salona gitmeyince kendimi zayıf hissediyorum :DD şuan kilom 63 kol 32 bel 72 omuz 115 gögüs 96 gerçekten vucut tipi olarak cok zor kilo alıyoruz ama kaliteli oluyor :D uzun adele herkesin bildigi gibi zor gelisir ama gelisincede süper olur :)) bence sanslıyız :D tabi spora baslayana kadar yoksa :D 24 cm koll ile neler cektim okulda :D sporu bırakmak yok dewam :)

emclord00 bunu beğendi.
  10. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    kimseyi takma unutma bir insan senin üzerinden kendini yüceltmeye calısıyorsa, o herzaman senden geridedir. başarılar :)

faraway35 bunu beğendi.
  11. asasking12

asasking12 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum abartılacak bir durumun yok heleki steroid kullanmış birine nazaran,eski fotoğraflarına göre durumun tabiki iyi fakat çokta abartılacak birşey göremiyorum maalesef son attığın fotolarda,dost acı söyler.

Ayrıca okulda felan ne yediğini ve zahmet olmazsa beslenme konusunda kendimi geliştirdim demişsin programını yazarmısın ?

12. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    kimse birşeyi abartmıyor asasking12 suan kilom 74 arada 49 dan cıkmıs biriyim ama herkes yapabilir. steroid sihirli değnek değildir ben son kürümde işte hiç bişey analmadım hiç bi getirisi olmadı cünkü beslenmeme vs dikkat etmedim. Beslenme şeklimden bahsettim konuya bakarsan görebilrsin. saygılar

13. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşımız herkesin isteyeceği türden estetik bir vücut yaratmış.Heleki bir ektomorf için ayrı bir başarıdır bu.Neden herkes bu kadar yıkıcı eleştiride bulunuyor anlamış değilim... Adam küre girdiyse bu onu ilgilendirir,kürler milyarlara maal olmuyor sizde yaparım diyorsanız buyrun girin küre ondan sonra koyun before-after.Ama küre girecek kadar yüreğiniz yoksa o riski alacak kadar,bari alana saygı duyun.

Son düzenleme: 24 Mayıs 2013
    emclord00 bunu beğendi.
  14. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon

sen zyzz fanı olarak steroidlerle barışık birisin bunu anlıyorum yazdıklarından benim fikrimi soracak olursan isteyen istediğini yapsın beni ilgilendirmez. :)
    49 dan 73 e çıkmış abartılacak başarı yok diyorsunuz 1.5 senede 24 kilo herkes alamaz. Hele ki ekto çok zordur kendimden biliyorum :)

aynı şekilde devam edersen 1.5 sene sonra 90 lara gidersin ama inşallah sağlığından olmazsın. :)

emclord00 bunu beğendi.
  15. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    ki ben kürlerimin boşa yapıldıgınıda belirttim açıkca konuda defalarca. kendime bosuna zarar verdigimi söyledim. anabolic forumdada söylemiştim bunu :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:22 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:20 ----------

şuan steroid konusunda bilmiyorum tekrar yaparsam kış başında anca. ve tekrar yaparsam bu sefer adam gbi birşey yaparım. ama bilmiyorum suan sadece form koruma pesindeyim. tamam hazırım demeden birdaha hiç birşeye başlamam. benm hedefim her zaman fit vucut max 80 hedefim

Son düzenleme: 24 Mayıs 2013
  16. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    national geographic steroidlerle ilgili çok güzel bir belgesel hazırlamış. Tekrar başlamadan önce İzlemeni tavsiye ederim.

emclord00 bunu beğendi.
  17. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    seyrettim ve benim vardığım kanaat doktorların bile bu konuda karşıt görüş içinde olduğunda. adam ne yapıyor ? ben testestoronsuz güne başlayamam. o benim kahvaltım gibidir ' bu tarzda bişey diyor. yazık bağımlı olmuşlar.. ama aynı zamanda şunuda söylüyor. küre girdigin süre boyunca naturel kalmalısınki vucut kendini onarsın. çok detaylı konular her türlü bilgi tecrube anabolik forumda mevcut zaten. ama kimse inkar edemez Steroid zararlıdır. en basiti testestoron toksin yok tamam oda başka şeylere zararlıdır. zararlıdır yani illaki zarar verir bunun aksini ispat edemez kimse bence

18. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Arkadaşlar konu üye fotolarında anabolikte değil, lütfen konuya yoğunlaşalım kaldı ki emclord küründen bir fayda görmediğini işin beslenmede bittiğini daha ilk mesajında açıklamış.Anabolikte konusu var zaten yani kür yapmadım yazamaz, bilgilerinde kür yaptığını da belirtmiş sadece ve yarar görmediğini de eklemiş.
    Anabolikte olsa yararları-zararları hakkında istediğiniz kadar yazın, ancak bu şekilde üye fotolarındaki konu sabote edilmesin, yönetici daha önce uyarmış, bu konu hakkında son uyarımızdır...
    Lütfen yorumlar fotolar üzerinden,gelişim üzerinde devam etsin,
    İyi forumlar...

DEXONİA, emclord00 ve (silinen üye bunu beğendi.
  19. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Ben sana saygı duyuyorum yanlış anlaşılma olmasın. Ben dopinge sadece kendi vücudumda karşıyım. Ben zaten senin başarılı olduğunun arkasındayım. Sonuçta herşey ortada 1.5 senede 24 kg mükemmel bir başarı hemde 18 yaşındasın çok çok iyi.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mayıs 2013
    emclord00 bunu beğendi.
  20. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    tekrar teşekkür ediyorum biliyorum yapılan yorumlardan herşey anlaşılıyor zaten kimin ne amaçla yorum yaptığı ilginiz için sağolun insanlar anlamıyor bazı kişiler yani ben dürüst oldugumdan herşeyi yazdım ama aynı dürüstlüğü herkes göstermiyor malesef yanlış anlaşılmasın çevremdede oluyor bu genelleme yapıyorum. ben şuan bulundugum noktaya gelirken çok çok zorlandım. bunu ancak sporla çok iç içe olan insanlar ve bu forumdaki kıdemli - bilgili üyeler anlıyabilir. o yüzden herkese saygı çerçevesinde yaklasıyorum. eksiklerimi söyleyin şöyle olsa şöyle olurdu deyin ben sadece bunun peşindeyim.
    saygılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:56 ----------

bu o denizdeki fotoğrafla aynı zaman
    http://r1305.hizliresim.com/19/s/nf9c7.jpg

şunuda eski sevgilime sıkılasma hareketleri gösterdigim videodan kırptım o tarz fotoğraf olmadıgı için. 3 ay oncesine ait bu tarz fotoğraflar feyste var gerçi ama olsun
    http://r1305.hizliresim.com/19/s/nfb26.png

Sayfayı Paylaş