emclord00 bir ektemorf hikayesi, ( before- after )

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve emclord00 tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 67 üye.
  1. to Sun

to Sun Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Almanya
    Kür derken
    neler uyguladiniz¿
    Bilgilendirirseniz sevinirim.

2. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    8 haftalık testo prop. kürü yapmıştım. simdi sustanon ve anapolona başlamıstımki kür hiç iyi gimedi birkaç özel sebepten kesmek zorunda kaldım malesef

3. to Sun

to Sun Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Almanya
    Elestirim icin kusura bakma bu arada.
    Kur yaptigini bilmiyordum.
    Rakamlar dogrudur ozaman
    ben sadece normal beslenmeyle yapilmasina sasirmistim

4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    yok ne kusuru olurmu öyle şey sayenizde komik duruma düşmekten kurtuldum yanlıs ölcü almısım. ama baslangıc tarihi gerçekten doğru.

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  5. bybasel

bybasel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Fake resim bunlar gecen google da gormustum rica etsem elinle 3 yapıp resim koyarmısın?

6. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    yaş kaç mesajı 2-3 kez inceledim ancak göremedim,eğer yazdıysan kusura bakma saat biraz geç görmemiş olabilirim uykuluyum.

Bu arada fitness modellik düşündün mü hiç?
    Seni Turkish Zyzz yapalım :evil:

7. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Haha :D temmuzda 19 olcam ben o adamin yakinindan bile gecemem malesef :D

8. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    bacak çalışmama nedenini gerçekten çok merak ettim :shock:

9. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Keşke kür olaylarına girmeseydın 70 kilolardan bahsediyosun kür diyosun...

10. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Nasil bir kafa yasiyosunuz bilmiyorum. Orta parmakta istermisiniz? Feysbuk adresimi verdim feykemi benziyoorum sizce ? Ama cok istersen evde orta parmak guzel bi foto cekerim okuldayim suan.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:20 ----------

Ben ona her zaman kisiye kalmis bir kkarar oolarak baktim halada oyle bakiyorum :) ama su 2. Kure keske girmeseydim, hem bir ise yaramadi durumlardan oturu .

11. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    kure girmeyi kg mi belirliyor?bu mantikla 65 70 kgde yarisanlarin hepsi dogal ve dogal yapilabilecek vucutlar.pcde olsaydim 70 degil 65 kgde ne vucut resimleri eklerdim kursuz yapilamayacak.gecin bunlari artik.

12. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Kol ölçülerimiz aynı fakat omuzların aşırı gelişmiş senin tekrar tebrik ediyorum. Kürmüş supplementmiş ıvır zıvırmış istediğini kullan kim ne derse desin. Madem onlarda steroid alıp gelişebilecek onlar da alsın ozaman. Yok ben doğallıktan vazgeçmem diyolarsa steroid kullananlara da laf atmamaları gerek diye düşünüyorum. Takma kafana zaten takmıyorsundur. Nasıl biliyorsan öyle devam et senin hayatın senin vücudun bu. Ama araştırdığım karadıyla steroidlere 21 yaş altı sakıncalı olabilir yazılıyordu gerçi her yaş sakıncalıdır ama sen önlemini alıp o zararları en aşalara çekmişsindir diye düşünüyorum.

Bu arada ben steroid ve supplement kullanmıyorum. Steroidi savunuyor değilim sadece isteyen istediğini kullanabilir ve steroid tek başına kullanıldığında hiç birşey olmayacağını söylüyorum yani bu arkadaş çok çalışmış çok azmetmiş.

Tekrar tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum.

13. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan

Aynen geç bunları ne demek istediğm gayet anlaşılır ekto bi arkadas amacı zaten hacimlenmek bunun içinde 65 kiloda kür yapmak mantıksız, emclord00 ın dediği gibi kendi kararı bize saygı fuymak düşer orası ayrı...

14. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    sen 70 kilolardan bahsediyosun kur yapiyorsun yazmissin.bende bunun uzerine yorum yaptim.emclorda gore degil.vucudu gormeden su kgde kur yapilamaz demek yanlis.potansoyel varsa 70 kgdede yapilir 65 kgdede.sen 70 kglerde kur yapilmaz diyince ben emclord icin degil bunu genel olarak kastettigini anladim. belirtmek istedim.

Son düzenleme: 22 Mayıs 2013
  15. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    rica etsem link atarmısın kim benim fotografımı neden calsın merak ettim doğrusu kafam buraya takıldı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:24 ----------

arkadaşlar bence kür muabbeti uzamasın ounun yeri anabolic forum cünkü onun yerine eksiklikler öneriler yorumları tercih ederim, saygıllar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:26 ----------

teşekkür ederim aynı şekilde. omuzlar benim en cabuk tepki veren adalem. 3 başlı omuz diyorlar omuz calıstıgım gün salonda :D kür konusuna gelirsek bozok hocanın bir metininde şöyle diyordu. 21 yaş altında yapılan kürler ergenlikte özellikle* ergenlikte testo seviyesi yüksek oluyormuş fakat sonradan düşüp normal değerlere dönüyormus sen kür yapıp pct yaptıgında bidaha ergenlikteki max teston geri gelmiyormuş. 21 yaşındaki bi adamın testo seviyesi kalyormuş ama ve lakin şuda bir gerçek ki o testo seviyesi zaten düşücek yani 21 yaşında. :)

16. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Dediğim gibi zaten kür yaptıysan herşeyini araştırmışsındır o yüzden sen daha iyi biliyorsundur bize ise sana saygı duymak düşer. O diil de şu anapolon u nası çekinmeden kullandın yani ben çekinirdim açıkcası tuvalete gidince bile kilo kaybı yaşanırmış deniliyor sonuçta sende de oluyor mu bu yani nedir bunun gerçeği kullanan birisi olarak senden duymak istiyorum öm attım ama listen dolu olduğu için buradan yazmak durumundayım :)

17. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Önemli değil. siz sorucaksınız ben cevaplicam amaç bu başlık açmakta. şimdi şöyleki anapolondan zerre etki görmedigimi söylemek isterim 4 hata 50 2 hafta 100 olarak 6 hafta kullandım zaten sonra ikisinde aynı anda kestim sustanonla. küre baslaıdıgım ilk 2 hafta cok güzeldi ondan sonra hayatımdaki bazı calkantılar olumsuzluklar yüzünden spor 1. plandan cok gerilere atıldı beslenme vs olmadı ve kürü kestim mecburen bir işe yaramıyordu cünkü. anapolon zerre su tutmadı bende. zaten el diabloda dozların düşürüldügü görüşündeymiş ve piyasada inanılmaz sahte sustanon ve anapolon varmış belki biride bana patladı kim bilir :)

3. kürüm danabol deca t. e olucak eylül ayında başlicam inşallah 80 e varıcam

18. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Yer:
    Trabzon
    Umarım herşey istediğin gibi olur bol sağlıklı sporlu günler diliyorum. :)

emclord00 bunu beğendi.
  19. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    emclord00 ' u tanıyorum yakındanda tanıyorum fake falan değil fotoğraflar kendinin :)

emclord00 ve Dexter_Morgan bunu beğendi.
  20. Jr8

Jr8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam çok güzel bir değişim olmuş.Bu arada birkaç soru sormak istiyorum.Bodybuilding sporunda ektemorf olmamak dezavantaj mı ? Şu 3 aylık çalışmamda ne kadar irileştiğimi hissetsemde üzerimdeki yağ tabakasını atamadığımdan kas dokusu net değil.Bu da moral bozucu oluyor.Ne yapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş