1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

emc 7.ay 19 yaş 190 boy 83 kg tavsiye

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve emc tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. emc

emc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    190 boyunda 83kg 19 yaşındayım antreman için öneriler bekliyorum üstatlarım ; 7.ayımdayım daha yolun başındayız şüphesiz yardımlarınıza ihtiyacım var

özellikle gögüs bölgesi için ortasını doldurmak için çizmek için nasıl bir yol izlemeliyim ve programım;

bench press

dambıll press

üst gögüs dambıll

kelebek

pullover

tricepse dips eklendi yeni zannedersem alt gögüs için o

omuz; programımda arka omuz yok zannedersem olması gerekiyormu eklemelimiyim ?

makina press

dambıll press

yanlara açma

çene altına çekiş

http://t1307.hizliresim.com/1c/n/qjrrz.jpg (ilk aylar emin değilim) ön

http://l1307.hizliresim.com/1c/n/qjqwf.jpg (4.ay) sırt

http://t1307.hizliresim.com/1c/n/qjrtd.jpg (4.ay) sırt

http://r1307.hizliresim.com/1c/n/qjquq.jpg (7.ay)

http://r1305.hizliresim.com/19/d/mzr4y.jpg (4.ay) ön

2. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    296
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Trabzon-Ordu
    7 ay için çok geri malesef. Sanırım çok ağır çalısmıyorsun. Beslenmen yeterli değil.

3. iLLeqaLKinq

iLLeqaLKinq Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    7 aya göre bende çok kötü bi sonuç. sakın alınma ama. .hiç yapmamış gibi görünüyorsun.

4. fullcontrol

fullcontrol Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    türkiye crimea bulgaria hungaria
    kılların biras uzamış :)

Batu Han bunu beğendi.
  5. silenzioso

silenzioso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadas ne insanlar var adam olmusmu olmamısmı demiyor tavsiye istiyor sizlerden

6. coke

coke Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    göğüs ortasını doldurmak veya çizmek için özel bir hareket yoktur.göğüsün ortası dediğin yerde areus costalis kemiği vardır zaten kas yoktur.orayı izole ''edemezsin''.göğüsün tamamına vurmak zorundasın.göğüslerin büyüyüp güçlendikçe o çizgi meydana gelecektir.örnek göğüs programı istemişsin verecek olursam;

incline bench dumbbell press
    flat bench press
    dumbbell flyes
    pec fly
    cable crossover
    dips öneririm sana dumbbell fly pec fly ve crossover izole etmek açısından diğerleri ise komple hareketler olduğu için iyi sonuçlar alacağını tahmin ediyorum.kolay gelsin.

7. bkalayci

bkalayci Plus Üye Plus Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Certified Personal Trainer &Certified Sports Nutri
    Yer:
    Istanbul
    3 press mi yapiyorsun arka arkaya?

8. emc

emc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

2.ayında salonda benchde 10 kg ağırlık takabilen elinde 4 5 kg gögüs press çalışırken şuan 22 kg çalışabilen 7 ayda 8 kg yağ kaybedip bir barfixi çekemeyen bir şınavı zor çeken biriyken şu an 70 kg bench 120 kg sğuat giriyorum

öyle hayvanlar gibi yiyip etrafda beefcake gibi gezen adamlardan olmak istemedim steroid yok doğru dürüst supplement bile yok whey dışında yurtta kalıp evinden uzakda yaşayan biri için zor bu spor dostum 175 170 biri için kolaydır dolmak hadi doldur bakalım 190 200 vücüdu öyle kolay değil biri doldu o adamıda dünya tanıdı arnolddan bahsediyorum anladıysan 7aydır çayıma şeker atmaz pizza fast foodu ağzına sürmeyen biriyim ....

son olarak ben senden yorumlamanı istemedim sadece tavsiye istedim gögüs ve omuz için ;) bu tür yorumlar hiçbir zaman bu spora olan isteğimi ve fedakarlığımı kaybettirmeyecekdir bir iki yıl sonrada bu konuyu takip etmeni öneriyorum ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:04 ----------

evet program o şekilde ; ne önerirsin

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:07 ----------

bu sporda uzmansan yorum yap kardeşim gögüs programı istedim hiç yapmamış görünüyorsun diyorsun önce yazılanları doğru dürüst oku sende ekle fotograf sende ne olmuş bakalım bizde thums:

skajusz bunu beğendi.
  9. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüs için önerim bench press, dambıl fly, incline dambıl bench press, dips şeklinde. incline ve normal bench pressi 1 hafta dambılla bir hafta halterle yapabilirsin

omuz için arnold press - lateral - adını hatırlamıyorum şu dambılla öne doğru kaldırdığın hareket ve bir press hareketi daha yapabilirsin.

10. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Başarısız bir 7 ay

11. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Adama yüklenmeyim uzun adelelerin ne kadar zor dolduğunu biliyorsunuz .bende uzunum ve bu sıkıntıyı çekiyorum

zekico bunu beğendi.
  12. emc

emc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2.ayında salonda benchde 10 kg ağırlık takabilen elinde 4 5 kg gögüs press çalışırken şuan 22 25 kg çalışabilen 7 ayda bu 7ayda ramazan yarıyılı çıkarısak toplamda 5,5 aya yakın bir çalışmada 8 kg yağ kaybedip bir barfixi çekemeyen bir şınavı zor çeken biriyken şu an 70 kg bench 120 kg sğuat giriyorum

öyle hayvanlar gibi yiyip etrafda beefcake gibi gezen adamlardan olmak istemedim yağsız kütle kazanmak istiyorum steroid yok doğru dürüst supplement bile yok whey dışında yurtta kalıp evinden uzakda yaşayan biri için zor bu spor 175 170 biri için kolaydır dolmak hadi doldur bakalım 190 200 vücüdu öyle kolay değil biri doldu o adamıda dünya tanıdı arnolddan bahsediyorum 7aydır çayıma şeker atmaz pizza fast foodu ağzına sürmeyen biriyim .... hertürlü yardımınıza açığım

ama başarısız 7 ay eksik beslenme gibi tek düze cümleler yerine yardımcı olucak cümleler bekliyorum bu işe emek vermiş ustalarımdan

Son düzenleme: 20 Temmuz 2013
  13. zekico

zekico Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim benımde boyum senın gıbı uzun (2.08cm) oncellikle beslenmenı duzenlemelısın o bolume dikkat et ve gunluk en az 3500 kalorı alman lazım o cusseyle buyuyebilmen için

Sayfayı Paylaş