Elveda Forum :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kral12 tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kral12

kral12 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle kendimi tanıtıyım :) Ben Kalkan333 hani şu 1 ayda kas geliştiren çocuk :D haha o günleri hatırladıkça gülüyorum. Forumda iyi kötü çok güzel zaman geçirdim.

Şunu belirtmek istiyorum şuana kadar body e 1 kuruş bile harcamadım :D Adi protein tozunu geçtim Doğru düzgün spor salonuna bile gitmedim. Bunları kendimi övmek için söylemiyorum insanın inanınca istiyince herşeyi yapabileceğini göstermek için söylüyorum. Forumda zaten beni tanıyanlar tanır :D haftada 2 gün salon a gidiyorum geri kalan günlerimde workout yapıyorum. Hep kendi işimi kendim halletmişimdir bu güne kadar hep kendi programlarımı kendim hazırladım %1 bile hocadan yardım almadım. Zaten yardım edecek gibi birisi değil :D Body de hep Zyzz yi örnek almışımdır. Ve fotoğraflarımda onun gibi pozlar vermek istedim :) Neyse lafı fazla uzatmak istemiyorum :) öncelikle hepinizi özliyicem banlanma konusuna gelince kendim kaşındım. Çok güzel adminlerimiz var :) bana yine iyi dayandılar.

Body de 1. ayım :D :D

2. Ayım :)

3. AYIM ............

4. Ayım.................................

5. AYIM :) :) Merak etmeyin az kaldı

6. AYIM FUARKKKKKKKK :D

ZYZZ POZU :D :D

U MİRİN BRAH. ;)

THE END ....

Not: Bağzı resimlerde + işareti var :D o isviçre bayrağı yanlış anlamayın elhamdürilalh müslümanım :)

Bundan konudan sonra banlanıcağım için cevap yazamıyıcam :D Buradan tüm cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum umarım beni unutmazsınız :)

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012
  2. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    2. ayda ne isen 6. ayda da aynısın tek fark pozlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş