Elma Sirkesi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Juramento tarafından 5 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. cagkanyuksel

cagkanyuksel Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Graphic Designer
    Yer:
    İstanbul
    Ben her sabah 1 bardak suya 2 yemek kasıgı sirke 1 kaşıkta bal atıorum içiorum ama igrenc bir tadı var nefes almadan ve tek bir dikişte bitirmek gerekli :))

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Seni tebrik ederim. Valla bu sirkeyi nasıl içiyorsunuz bilmiyorum ama helal olsun. Ben bir sefer içtim onda da olimpik bi istifra edişim oldu bi daha da denemedim.:D

MarcoB bunu beğendi.
  3. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    suyla incelterek diyoruz...o zaman kusmazsın

4. onur606

onur606 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bn 2006 yılında her yemek öncesi içerek 20 kgdan fazla vermiştim. faydası baya war. ancak çok abartmamak lazım bnim midemde gastirit olarak etkileri hala sürüyo :D

5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    ben adaçayına karıştırmıştım. Suyla hiç denemedim bi denemek lazım thums:

6. etafaz

etafaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Her sabah cardio çalışması yapıyorum mekik ve bisiklet. Bunu kahvaltıdan önce yapıyorum... Elma sirkesini antrenmandan önce kullansam çarpıntı ve ya başka bir zararını görür müyüm? Ve birde malum ramazan ayındayız... Kullanıldıktan sonra su ihtiyacını çok aşırı arttırıyor mu... Sahurda kullanılsa mesela...

7. BugBear

BugBear Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim bu konuda birkaç sorum olacak
    1.en iyi şekilde netice almak için nasıl kullanmalıyız elma sirkesini?
    2.eğer yağları ve mukusları çözüyorsa mide ve bağırsak çeperine zarar verir mi?
    3.yemekten sonra içersek yediğimiz onca protein bundan nasıl etki görür?yediklerimizin boşa gitmesi gibi bi durum söz konusu mudur?

bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım etsin lütfen...

8. super_hornet

super_hornet Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    yav yağlı yemek yiceksen önce bunu iç sonra yemek ye...proteinler zarar görecekse yemekten 3 saat sonra suyla inceltip iç işte..bu kadar basit..

sabah aç karnına koşu yapacaksan su ile yine alabilrsn

susuz içersen aç karnına bi de, içine edersin midenin..gerek yok.

birde bu kemal kükrerin sirkesi var ballı...sakın onu alıpta 10 tl boşu boşuna vermeyin..
    yazık günah..bal falan yok içinde yaaaaa.artık herşeyin esansı var...atmışlar içine bal aroması ... neymiş ballı sirke...yalan...ticari aldatmaca bunlar...

Son düzenleme: 19 Eylül 2009
  9. DeliKase

DeliKase Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    özellikle tavsiye ettiğiniz bir sirke markası var mı yoksa hepsi aynı mıdır?

10. sovalye82

sovalye82 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar spora başlamadan önce tam 100 kilo idim boy 182 yağ oranım yüzde 25 ti hiç bir yağ yakıcı kullanmadım sadece tatlıları çaydaki şekeri lahmacunmuş pizzaymış patates cipsi işe yaramaz her şeyi çıkardım inanırmısınız bilmem ama yaklaşık 22 kilo verdim yağ oranım yüzde 8 di şuan sadece pilav tavuk fıstık ezmesi yumurta kahve makarna bol bol su ve en önemlisi antremanı asla kaçırmamak gerekli sadece yediklerinize dikkat edin karşılığını eminim alacaksınız saygılar herkese ...

gokhankara ve 1919 bunu beğendi.
  11. ugur911

ugur911 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ev-ce markasını bulabiliyorsan onu al. sadece bu marka doğal diğerlerinin hepsinde e223-e227 vs gibi maddeler var.ev-ce yi bulmak zor.sapancada yeri 2 yıl bekletilerek elmanın tamamen doğal halinden yapılıyor.gg gibi sitelerde bulunabiliyor.

DeliKase bunu beğendi.
  12. ghostman

ghostman Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Küçükköy
    bende 3 hafta kullandım 5.5 kilo verdim sadece sabahları ve akşamları su bardagına 1 tatlı kasıgı sirke 1 tatlı kaşıgı bal karıştırarak içtim

13. mondas

mondas Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    [​IMG]Zayıflamak için zayıflama ilaçlarına harcanan milyonlara ve aç kalmaya gerek olmadığı ve doğal olarak tüketilen sirkeyle de zayıflamanın mümkün olduğu Japon bilim adamlarınca kanıtlandı.
    Japon bilim adamları yaptıkları deneylerde sirkenin içinde bulunan asetik asitin vücudun yağ gelişimini engellediğini tespit ettiler. Sirke üzerinde yapılan çalışmanın sonucunda sirkenin kan basıncını ve kan şekeri düzeyini ayarladığı, aynı zamanda en az yüzde 10 yağ gelişimini azalttığı bilimsel olarak ispatlandı.
    Sirkenin yapısı ve özelikle asetik asidin yağ asidinin oluşması için gerekli enzimleri parçaladığı, böylece vücutta yağ birikimin kırıldığı belirtildi. Proje başkanı Tomo Kondo, yaptığı açıklamada "Eski zamanlardan beri halk ilacı olarak bilinen sirkenin özelikle kan şekeri, kan basıncı ve zayıflamada önemli faydası olduğunu bilimsel olarak ispatladık" dedi.
    İHA

http://bit.ly/4QVa0W

yeşill bunu beğendi.
  14. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    valla bende kullanıyorum etkisinide görüyorum..

15. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    2 ay l-carnitine liquid kullandım. daha sonra 10 gün elma sirkesi kullandım 10 günlük elma sirkesi kullandığım dönemde daha çok eridim şahsen .....

16. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    7 sayfa olmuş fakat tam olarak bir kerede ne kadar kullanmamız gerektiği yazmıyor.Tam olarak günde üç öğün yemekten önce kullanacaksak ne kadar suya elma sirkesi katmalıyız ?

17. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    sabahları kalkar kalkmaz içebilirsin antremandan sonra içebilirsin aksam yemeğinden sonra içebilirsin sana ve vücuduna kalan bişey..

18. malko

malko Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben öğlen yemeğinden ve akşam yemeğinden önce iki su bardağı mutlaka içiyorum, su bardağı yarısına kadar dolduruyorum ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi döküyorum.Kabızlık sorunumu yok etti diyebilirim.Neredeyse her gün tuvalete çıkabiliyorum.İçin yararını mutlaka görüceksinizi.Fakat L-carnitine kadar yağ yakabiliyormu onu bilmiyorum.

19. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bir su bardağı için bir tatlı kaşığı sirke çok az değil mi.Ben 2.5 kaşık koydum az gibi geldi ama 1 kaşık çok az gibi.Var mı tam ayarı

20. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    3-4 gündür kullanıyorum inanılmaz bir mide ekşimesi ve yanması oluyor.Acaba elma sirkesimi yoksa kahve+aspirinden mi ya da sodadan mı oluyor karar veremedim.Fikri olan var mı ?

Sayfayı Paylaş