Elma & Krom Hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mcyber tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mcyber

mcyber Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    dün eczanede oturuyordum sağlık bakanlığından bir görevli geldi ve elma krom varmı dedi eczacı yok dedi ama broşürlerini bıraktılar dedi, görevli elma krom yasaklandı ve heryerde toplatılıyor deyip bir kağıt imzalattı satmayacaklarına dair galiba, sebebi ise zayıflamaya hiçbir etkisinin olmadığı ve ruhsat türünün farklı satış amacının farklı olduğunu söyledi.
    yani okadar para veriyorsunuz ve boşa gidiyor. bir kutu elma krom 50-75 TL arası satılıyor yazık bu paraya, almayı düşünenler bir kez daha düşünsün ve başka diet ürünlerine yönelsin görüşündeyim. zaten içerisinde b vitamini ve soya lesitini var. Türkiye' deki tüm eczanelerde satışı yasaklanmış ama karaborsada ve internet üzerinde satışı yapılmaktadır.

2. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    zaten burda elma&krom saçmalıgına inanan oldugunu sanmıyorum.

seda sayan yüzünden millet parasını boşa döküyor başka birşey değil. zaten bır yerde dek gelsem ilk diyeceğim şey bırak artık bu sunla bunla zayıfladım hikayelerini.

3. sercio

sercio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    elma krom un reklamının yanına yazmamız ne kadar ilginç değil mi?

4. mcyber

mcyber Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    evet , yan tarafta google reklamları var orada karışık reklamlar çıkıyor ve elma kromun reklamıda çıkıyorhyper_

5. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Bana göre; bu tür ürünler diyet ve spor ile beraber yapıldıkları taktirde verimli olmaktadırlar.Yoksa oturduğumuz yerde bizi sadece bir ilaç zayıflatamaz.Bu nedenle uygun bir diyet ve spor programıyla birlikte kullanıldıkları taktirde normalden daha hızlı kilo vermeye katkıları olacağını düşünüyorum.

6. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    seda sayan tanıtıyorsa inanmam zaten ben sağlık bakanlığı onaylasa da.

7. Strong

Strong Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Tarım bakanlığı Ve Sağlık bakanlığı hemen hemen her ürünü onaylamakta arkadaşlar onlara güvenip te almayın derim hem zaten o kdr cok piyasada yağ yakıcı ürün varki inanılmaz bi ünlü bi laf atıyor ve ürün bi patlama yapıyor emin olun ki onların coğu bu tanıttıkları ürün lerin tadına bile bakmıyorlardır mühim olan aldıkları para zaten forum da belli başlı yağ yakım ürünleri var gerisi sadece reklam boşuna paranızı havaya atmayın derim.

Sayfayı Paylaş