Ellerim Kız Eli Gibi Küçücükler Ellerimi Büyütmek İçin Ne Yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve selamifurkan tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. selamifurkan

selamifurkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi şöyLe diyim size eLLerimi gören kız sanır :) O bişey diiL taş fırınLıkta eLden gidicek bu eLLerLe:D canLar yoLdaşlar bir yardımcı oLunda büyüteyim şu eLLerimi :(duh

2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    elleri büyütmek için etkili bir metot olduğunu sanmıyorum.

selamifurkan bunu beğendi.
  3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Elleri büyütmenin bir imkanı olabileceğini pek sanmıyorum ama, kalınlaşması için düzenli vg ve el kası için özel aletlerle çalışabilirsiniz.
    Ağır işlerde çalışan insanların elleri büyük olmasa bile hepsinin oldukça kalındır. Bu yönden düşünerek hareket edebilirsiniz.

4. selamifurkan

selamifurkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yapmay'ın yapmay'ın büyütmek için hiç umut yokmu yau :D eLLer kız eLimi kaLcak şimcik öLene Kadar a32a32duhduh Acaba diom ben bu eLLeri aLim önce kısık ateşin üstünde gezdirim sorada çimentoya daldırim:D biraz beklim sorada turuncu sulu boyayla boyim:D belkim bi değişikLik oLuverir ne dersiniz kankiLer :D İşin espirisi ilginiz için Teşekkür ederim. Rpac kardeşim saol eL Yayı vardı onu kuLLanim belki sertleşirse en azından taş fırınLık bi nebze oLsun devam ediverir:D SaygıLar..

Son düzenleme: 22 Nisan 2009
  5. infoguner

infoguner Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ellerini büyütmek istiosan bol bol basket oyna ve yüzmeye git.

bu arada goldbergi uzun zamandır izleyemiyordum avatarında görmek iyi oldu =)

6. kerwan

kerwan Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ellerini büyütmek mi !!!! benimde ellerim küçüktür ve kadınlardan en çok o yönde övgü alırım , ellerin çok güzelmiş diye. ne öyle kocaman amele eli gibi el mi olur , kıymetini bil.

Azi ve selamifurkan bunu beğendi.
  7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    çalıştırarak kemikler büyümez ama sert kalın erkeksi bir görünüm alır. yaşını da söylemedin daha 15 falansa yapacağın sporların keniklerin büyümesine faydası olur

8. infoguner

infoguner Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    hayran oldumuz basketçilerin,yüzücülerin,piyanistlerin ve daha bir çok sporcuların parmakları uzundur

9. jar-g

jar-g Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

türkçeyi katletmek bu olsa gerek....

10. selamifurkan

selamifurkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iLginiz için çok mersi :)

Teşekkür ederim:) basketLe aram pek iyi değil çok sevmem ama yüzmede en iyisiyim diyebilirim doğduğumdan beri kendimi bildim bileli yüzüyorum vallai:)

Goldberg adamımya valla bende çok severim.Amerikan güreşi pazartesi günleri 23,15 gibi fox tv'de var goldberg olmasada çoğu hala güreşiyor izlemeni tavsiye ederim ;)

Teşekkürler :) Bende övgü aLıyorum almasınada görüntü oLarak öyLe dediğin doğru. Ama her işimizi eLLerimizLe yaptığımız için hele bide erkek oLduğumuz için daha büyük güçlü ellerim olsun istiyorum her erkek ister belkide.Şöyle düşünelim vücudu geliştirdik vücut iRi,koLLar iRi ama eLLer küçük ne kadar saçma bir durum:D haksızmıyım kanki

Teşekkür ederim :) 22 yaşım abi gelişme sürecim durdu :)

Ah ah içim gitti şimdi bu saydıklarına kanki :) hergün birine çektirsem parmaklar uzar belki diorum:D

11. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    İnşaatta çalış 4 5 ay sonra gör ellerini kocaman olur ama nasır sayesinde :)

12. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    konuşurken kurduğumuz cumlelere daha dıkkat edıp sevıyemızı koruyalım lutfen.

Ellerinin bir fotosunu koyar mısın?

13. gundelfingen

gundelfingen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Sakın büyütmeye eskitmeye falan kalkışma.Heralde yaşın küçük daha ki güzel elli erkeklerden hoşlanan kadınlar çoğunluğuna rast gelmedin.Kız eli gibi olması nimet bence bundan yararlan:)

14. 1mmortaL

1mmortaL Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya - İzmir
    benim ellerim küçük değil çok büyükde değil ama kemik yapısından mıdır elimin pürüzsüzlüğündenmidir bilemem çok övgü alırım kızlardan hele tırnaklarıma biterler kesilmiş hali bile uzun ve manikürlü gibi temizdir hiç de öze göstermedim böyle güzel olsun die ama allah vergisi memnunum ben ellerimden bence sende iyi taraflarından bak :)

15. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Hiçbirinizin eli benimki kadar ufak değildir. Hakikaten de kız eline benziyor. Ufak, parmaklarım ince, dış yüzeyi pürüzsüz. Sadece iç tarafta 2-3 yerde nasır belirtileri var. Onu gören de garipsiyor zaten. Eldekilerle mutlu olmayı dene. Çünkü o eller hiçbir zaman büyümeyecek. Ya öyle ellerini sevmeyi öğreneceksin; ya da ömür boyunca ellerine bakarak kendi erkekliğini noksan göreceksin. Tercih senin..

16. selamifurkan

selamifurkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için Teşekkür ederim :) Arkadaşlar işin espirisiydi yukarda yazdıklarım ben ellerimden memnunum benim amacım şu kızlarla ilgili bir durum değil yani vücudu kızlar için geliştirmiyorum zaten aşırı güçlenmek benim amacım. Vücudu geliştirdik kolları geliştirdik eller ufak olursa değişik bir durum ortaya çıkar diye düşündüm.O nedenle sizlerin fikirlerine başvurmak istedim.
    Buyrun 2 tane caps koydum(inşallah resim boyutları uygundur)

17. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi olay elleri büyütmek olunca hemen aklıma osmanlı tokatçı birlikleri geldi:)Ve bir alıntı yaptım böyle atalarımız var sende de bu kan var biraz savaşa gider gibi oldu ama mermer tokatlaman lazım gibi geliyor bana:)
    Osmanlı zamanında ordu çeşitli birliklerden oluşurmuş. O birliklerden biri de Tokatçı grubuymuş.

Tokatçı denilen askerler devşirmelerden oluşur ve gayet iri yapılı, iri elli kişilermiş.
    Bunların özel çalısma salonları varmış.
    Salonlarda mermerden yapılı olan büyükçe kolonlar varmış.

Tokatçılar bu mermer kolonları tokatlayarak ellerini daha da geliştirirlermiş.
    Savaş sırasında ordunun en arkasında bulunur savaşın sonlarına doğru hızla savaş alanına girer ve bitkin durumda olan düşman askerlerini tek tokat darbesiyle yerle bir ederlermiş.
    Tokat attıkları kişinin yüzünü içeri çökertir ve beyin kanaması geçirmesine sebep olarak öldürürlermiş ..

18. selamifurkan

selamifurkan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :D Süperyaa çok Teşekkür ederim bizimle paylaştığın için.Bir tokat adamı ne hale sokuyor :lol::lol: işte bende böle tokat atabilmeyi amaçlıyorum :badgrin::badgrin:hyper_dermişim:D ben bu eLLerLe yanağı bile zor tokatlarım bırak yüzü içeri göçürmeyi:D:D

19. Ahmets

Ahmets Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşın biri parmak kalınlaşabiliyo demiş de öyle bişey varmı cidden ben öyle bişey yok diye biliyorum şimdi yanlışlık olmasın :S

20. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş