Elimi Kapatamıyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve M.Ege tarafından 28 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba herkese iyi forumlar. Birkaç gün önce bilek çalıştım. Sadece iki hareket yaptım boş bar ile finger curls ve standing barbell wrist curl'dü yaptığım hareketler. Ertesi iki gün çok hafif bi acı oluyordu elimi kapatıp açarken. Rahatsız etmiyordu yani. Dün biraz rahatsız etmeye başladı acısı ve bugün sabah kalktığımda elimi kapatıp açamıyordum acısından bir yerde kitleniyor. Ve müthiş bi acı veriyor. Geçen sene de aynı şey olmuştu doktora gittim kağıda karpal tünel sendromu yazdı araştırdım pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Bilek ateli verdi onu takmıştım şuan da o takılı. Bu durumla alakalı bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Uzun ara verdikten sonra yoğun şekilde çalıştıysan hamlık ağrısıdır, 1 hafta dinlenmeyle geçer. Ama her hafta çalışıyorsunda sadece bu hafta acı yapıyorsa bilemem, bir doktora görün.

3. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yok hamlık ağrısı değil uzun bir ara vermedim acı veriyor resmen. En son ihtimal görüneceğim. Teşekkürler

Sayfayı Paylaş