Elimdeki ürünlerin kombinasyonu hakkında...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve builtman tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Merhaba Arkdaşlar,

Elimdeki ürünlerin daha sağlıklı ve etkili kullanımı ile ilgili, bu ürünleri optimal olarak kullanmış arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
    34 yaşındayım, aralıklarla da olsa birkaç yıldır vg yapıyorum. Devamlılık olmadığı için vücudum atletik olmaktan öteye henüz gidemedi. Amacım ve beğenim bulk bir görüntü. Boy 178, kilo 81.

Şimdi, elimde Optimum Gold Standard Whey, Optimum Vassive-CE, Optimum Nitric Boost Tablet var.
    Sabah 9 akşam 18:30 çalışıyorum, spor zamanım ise haftaiçleri 20:00-21:00 arası. Her antreman 2 bölge toplam haftada 3 gün çalışıyorum.
    Şu anda, antremanın hemen akabinde Vassive-CE kullanıyorum.
    Bazen onun arkasından veya yatmadan önce bir ölçek de sütle Whey kullanıyorum. Nitric Boost'u bu aralar kullanmıyorum, ama ona da başlamak istiyorum. Antreman günlerinin dışında birşey almıyorum (Whey almam gerekiyor biliyorum). Her gün ayrıca bir tane de çinko tablet alıyorum, alışkanlık yaptım. Elimde bir de birinin getirdiği GNC Creatine var, onu da kullanmıyorum.

Detaylı bilgi vermek için uzun yazdım. Halihazırda elimdeki bu ürünlerden maksimum verim almak için nasıl ve ne sıklıkta kullanmam gerektiğini merak ediyorum.

Bu arada protein alımıyla ilgili kafama takılan bir şey var. Her ne kadar besin değerlerine baksam da gün içerisinde sağlıklı beslenme koşullarını henüz oluşturamadığım için özellikle 200gr protein alımı için basit bir tavsiye istiyorum.

Okuyan ve ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler ;)

Sayfayı Paylaş