elim ve ayağım kaşınıyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ec0 tarafından 13 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    benim 3 gündür elim ve ayağım kaşınıyor neden böyle birşey oldu anlamadım sabah banyo yapıyorum birde akşam antrenmandan sonra günde 2 kez banyo yapıyorum temizlikle ilgili olduğunu düşünmüyorum sizce nedne bu kaşıntılarçok rahatsız ediyor

2. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aniden başladıysa alerji kaynaklı olabilir. Tedirgin etmek istemem ama kaşıntı ayak tabanın ve avuç içlerindeyse bunlar cilt kanserinin erken belirtileri olabilir.

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    yok o kısımda değil başımdada kaşınma var kaşınan noktaları belirteyim kafa kısmında enseye yakın bir nokta sağ tarafta başımızınarkasında yani sağ ve solkısaca kafamda 4 nokta kaşınıyorsol elimin içisağ elimin serçe parmağının avuç içi kısmı değil üstü sağ omuz arkası sol kol arkasısağ ve sol kulağım şuan yazarken bile kaşınıyorum nedir bu sorun çözümü varmıdır temizliğime dikkat ediyorum o konuda olması imkansız acaba mahallede bitane köpek var hep yolun ortasında duruyor sevmiyom zaten o köpeği başkası bakıyor ama mahallede hep aynı noktada duruyor köpeğin yanından geçiyorum acaba ondan bulaşmış olabilirmi günde 2-3 kere geçiyorum bazı günler daha fazla ayak kısmında falanda var kaşınma kafayı yicem yokmu bunun çözümü ?

4. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Doktora görünmelisin. Bana yediğin birşeyden kaynaklanıyor gibi geldi.

5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    beta alanine kullanıyormusun?

Despo bunu beğendi.
  6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    hayır kullanmıyorum oney ayrıca bir iki yerde görmüştüm ama hiç araştırmadım neyin nesidir nedir diye yediklerimde değişen bişey yok sadece duj jeli palmolive ürünün başka çeşiti ondan olcağınıda sanmam bugün köpeği gene gördüm her geçişimde görüyorum bence köpektendir sevmemiştim o köpeği zaten köpeği mahalleden kovalamak geliyor köpekten bana pit pire vb. bişey bulaşmış olabilirmi bütün gün kaşınıyor zaten ama saçımı vücudumu güzelcene yıkıyorum 2-3 saat sonra kaşınmaya başlıyor

7. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Elin kaşınıyorsa para gelicek dostum . Beyin bedava :D ayağına birşey diyemicem :D

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    keşke nerde para gelcek :D yalnız kaşınmalarım azaldı heralde bişeyden alerji yaptı bana

Sayfayı Paylaş