Eleştiri ve Tavsiyeleriniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nitrotech12 tarafından 14 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. nitrotech12

nitrotech12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 22, 3 senedir düzensiz ve aralıklı bir body geçmişim var. Boy 168. Geçen yaza girmeden önce 71 kiloydum ve istediğim şekilde parçalı değildi. Yazın Amerika'ya gitmem sebebiyle 6 aylık bir aralık sonucu 10 kilo verdim ve 61 kilo parçalı bir vücuda kavuştum. Ama çok zayıflamıştım hacimsiz bir parçalı vücudun benim için hiçbir anlamı yok. Aşağıya10 kilo verdikten sonra yaz sonundaki fotolarımı koydum.

Bu durumdan sonra 2 ay önce tekrar bodye başladım ve bulk sonucu 10 kilomu geri alarak şu an eski kiloma döndüm. Ama parçalayıp üzerine bulk yaptığım için tabiki geçen seneki 71 kilo halimden daha iyi bir vücudum oldu. Ama tabiki yağlanma kaçınılmaz. Benim istediğim şu anki kilomda ve ilk paylaştığım fotolardaki gibi parçalı bir vücut. Bunun için sanırım bi 80 kiloya dayanıp sonra tekrar definisyona girmem gerekiyor değil mi? Tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
    Bunlar da şu anki fotolarım. Şu anki ölçülerim

Kol 38.5
    Omuz 127
    Göğüs 104
    Bel 77

Son düzenleme: 15 Ocak 2013
  2. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Vucudun güzel şekillenmiş 3 yıllık ara versende normal idealdir güzeldir. bence genetiğin spora hitap ediyor yemek düzenini şekle sok

3. rain

rain Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Geçen seneki yani 10 kilo kaybın olmadan önceki döneme ait bir fotoğrafın var mı ?
    Parçalayıp tekrar kilo kazandıktan yani şu an ki durumun ile o an ki durumunu karşılaştırabilmemiz açısından ? Bunun benim içinde bir faydası olacaktır eğer varsa

Benim fikrim 10 kg gibi büyük bir kilo kaybı olmasına rağmen 1.fotoğrafta kolların çokta hacim kaybetmediği ve fit vücudun sana yakıştığı yönünde..Başarılar

4. nitrotech12

nitrotech12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorumun için teşekkürler Rain. Evet geçen sene kilo kaybetmeden önceki halimin bir fotosu var koyuyorum. Şu an ile tam aynı kiloyken

5. rain

rain Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Parçalayıp tekrar bulk yapıldığında benim gördüğüm kadarıylada fazlada fark olmamış zaten spor geçmişin var belirttiğine göre,bu 3 sene içerisinde belli bir kas kazanımı sağlamışsındır,bulk görüntüyü ve bu dönemi ben sevmiyorum şahsen,aynen belirttiğin gibi 80e kadar çıkarsan tekrar definasyon düşün derim muhtemelen bu 9 aylık kg kazanımı 5-6 ay gibi bir süre alacaktır tahminim,ama bu 9kg ne olarak kazandığı görmen için yağ,kilo,kas ölçümü yaptırmanı ve 5-6 ay sonra tekrar ölçüm yaptırmanı tavsiye ederim,yağ oranına dikkat:) kolay gelsin ..

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Baslikta nickiniz olmali ve sizle ilgili birseyler olmali.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş