El Yayı (Sıksık) İle Nasıl Çalışılır ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Kyuzo tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kyuzo

Kyuzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle merhaba arkadaşlar bu gün 2 tane el yayı aldım nasıl çalışacağımı bilmiyorum. haftada kaç gün ve ne kadar yapmam gerekiyor ? bilek güreşinde faydası olur mu ? hem dambıll ile bilek hareketleri hemde el yayı ile çalışacağım

2. EjderLordu

EjderLordu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    el yayı bende sıkıyordum ama pek faydasını göremedim dumbellarle bilek çalışmak bana daha iyi geliyor kaslar daha belirgin oluyor. bilek güreşinde faydası pek olmuyor.dumbel ve tornavida çalışması yap.tornavida dediğim yani bi tahta bul bi çivi sök çıkar sök çıkar yani bilek acayip güçlenir.sonra bide fazla dan dumbelin varsa wrist roller yapmalısın.dumbelin ortasından ip bağla dığer ucuna oklava gibi bisey onu sarıp acıyon anladın sanırım.birde su hareket var dumbelieline alıyon duz tut elinde sıkı tut tüm bilek kasların asılacak yanı bileğin tas gibi durduğunu hissedecen.maks tutacan öyle
    hareketlerı hızlı yapma.bide bilek kaslarından çok kemiklerin hasar görebilir sabah 1 bardak akşam yatmadan önce 2 bardak süt.bir ay sonrada bilek şampiyonluğu
    beslenmende seni bir okadar etkiler.o sana kalmış
    şimdi
    pazartesi
    Palms Up Barbell Curl maks 3set
    el yayı maks tekrar 3set
    salı
    of puf
    çarşamba
    tornavida çalışması maks çiviyi çakacan 3set
    wrist roller maks 3set
    perşembe
    el yayı maks 2 set
    dumbel elinde tutma 2set maks
    cumartesi
    Palms Up Barbell Curl maks 2set
    tornavida çalışması maks 2set
    pazar
    el yayı akşama kadar elinde oke

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:30 ----------

eklemeyi unutmuşum günlük 10 tane yumruk üstü şınav

3. Kyuzo

Kyuzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Çok saol ejderlordu yalnız ben kol omuz göğüs ve bacak hareketleride çalışıyorum yaklaşık 2 haftadır bunların yanına eklesem bir sorun olmaz dimi birde el yayı max tekrar 3 set demişsin yani
    yapabildiğim kadar yapıp 3 tekrar mı yapıcam ? ben yaklaşık 50 kere sıkabiliyorum 3 set yaparsam bir gün içinde çok az değil mi ?

4. EjderLordu

EjderLordu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    pazar günü <zaten akşama kadar yapıcan bilekler güçlendirecem derken çürütme
    beslenme ne dikkat ettikten sonra problem olmaz ama meselA biceps çalışırken bileklerin erken yorulabilir duruma göre 2sete düşürürsün hareketleri osenin gücüne kalmıiş

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/el-yay-s-ks-k-t16557.html

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş