El Titremesi ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve MeyethologY tarafından 3 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MeyethologY

MeyethologY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar.Sigara kullanmıyorum ancak ellerim normal birine göre biraz daha fazla titriyor.Uzun süre kick boks yaptım nedeni o olabilir.Peki titreme ne ile ilgilidir, kas ile bir ilgisi var mıdır, varsa düzeltebilir miyiz ? Birde örneğin boksörlerin ellerinin titrediği söylenir bodyciler içinde böyle bir şey geçerli mi yoksa tamamen alakasız konu mu ? Sorularım bunlar arkadaşlar bilgisi olan cevaplayabilirse sevinirim.Son olarak şöyle bir sorunum var : Barbel curl yaparken veya kanat makinesinde demiri çekerken (bir-iki harekette daha) bileğimdeki damarın kemiğe değişini hissediyorum.Normal bir şey değil çünkü sinirlerim zedelenmiş gibi yada elektrik çarpıyormuş gibi hissediyorum bileğimde ve hissettiğim o damar dışarıdan gözüküyor.Buda çektiğim acıdan dolayı hareketi tam hakkıyla yapmama engel oluyor.Bu konuda bilgisi olan var mıdır ? (Hareketi yanlış yapıyorsun demeyin doğru yapıyorum ve bileğimin tutuşunu değiştirsemde en fazla 1 kere pas geçiyor sonra yine aynı acı)

Sayfayı Paylaş