ektormorflar için antreman günlügü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thepatriot tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. thepatriot

thepatriot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar 4 aydır bb yapıyorm birazcık kilo aldım zorla 1.80 boy 57 kilo ektormorf vucüt yapısına sahibim yani zor kilo alan metobolizma hızlı çalısıyor nasıl bir antreman uygulamam lazım kaç gün çalısmalıyım haftada yardımcı olursanız sevinirim teşekürler

2. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim 4 aydır bb yaptığını söylüyorsun ve 57 kilosun.Pardon ama bodye kaç kilo iken başladın.Senin şu anda nasıl antrenman uygularım kaç gün çalışmalıyım geçip nasıl bir yemek proğramı uygulamalıyım demelisin.Ben de ektomorfum.Bb ye 56 kilo başladım 6.aydayım kilom 72.Bir an önce deli gibi yemeye başla.Bol bol yumurta,patates,makarna,pilav,süt,yoğurt,tavuk,kırmızı et tüketmelisin.Karbon hidrat ve protein ağırlıklı beslenerek kilo almalısın.
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Haziran 2014 ---
    Antrenmanda da hacim programı uygulamalısın.Çok ağırlık az tekrar gibi.Birgün çalışıp birgün dinlenmende uygun olacaktır.

3. thepatriot

thepatriot Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    birgün dinlenp birgün çalsıyorum örnegin 1 gün gögüs + iç pazu çalsıyorum sen nasıl bir yemek programı uyguladn kardesm

4. Alper Karaatlı

Alper Karaatlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 19 yaşındayım. 1.67 boyunda 53 kiloyum. Haliyle küçük gösteriyorum, buda canımı sıkıyor. Bacaklarım iyi fakat üst vücudum zayıf. Yağım yok denecek kadar az. Yaz tatili bitene kadar bi spor salonuna gitmeyi düşünüyorum sonrada evde barfixs şınav vs dumbbell ile devam etmek. Nasipse uniye gidicem çünkü. Fakat zayıf olduğum için Fitness yada Bodynin bi yararı olur mu bilmiyorum. Etrafımda bu konudan anlayan kimse yok malesef. Derdim çok belirgin kaslarımın olması değil. Giydiklerimin üstümde bol, emanet gibi durmaması, hafifçede yapılı durmak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bende ektoyum

5. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Ozelden yaz anlatayim sana.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper Karaatlı bunu beğendi.
  6. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Ben bi yemek programı uygulamadım dostum sürekli yedim.Özellikle her gün patates pilav ve yumurtayı öğünlerimden eksik etmedim.Ek olarak sürekli süt içtim.Gün yaklaşık 2 lt içiyorum.Bu dediklerimi yemek olarak görme çerez gibi düşün.Canın sıkıldıkça ye.Günde 6 öğün yemeye dikkat et.

Sayfayı Paylaş