ektomorf gelişim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ölümünsesi tarafından 22 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. ölümünsesi

ölümünsesi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    s.a beyler bn önceleri 177 boyunda 48 kilo tam bir ektomorftum sonra azim ettim kilo alıym diye tabi önceleri sağlıklı kilo artırma ne bilmiyodum günlük 3 somun bitirmye ne vrsa ymye bşlayıp 48 den biraz yağlanıp 52-53 e çıktım sonra diyetisyene gittim kilo almak için fazla yağlanmamışsın dedi kilo alabiliceğim bi beslenme listesi hazırladık ancak 1 ay 1 hafta filan uydum günlük 30 mekik 10 şınav çek dedi spor salonuna gitmediğim halde 62.5 kilo filan oldum yani 37-40 gün içinde 9-10 kilo almam beni şaşırttı üstelik çokta yağlanmadan et kas ve kemik dokusu olarak aldım kemiklerim inceydi ama kalınlaştığını kısa kollu tişört giyince ve smallden large beden elbiseler giynce ektomorf olduğumdan şüphe ettim bnce tam bi ekto mezo meleziym çünkü kemiklerim ne ince nede kalın şimdiki halim buyrun yani resmen ölüydüm beyler 177 boy,a 48 kilo nedir ya buyrun siz yorumlayın şimdiki halim bu bu yazda 4 ay spora gitmyi düşünyorum :) [​IMG]

Sayfayı Paylaş