1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Eksiklere Bir Bakalım

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve timu87cin tarafından 17 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. timu87cin

timu87cin Guest

2. timu87cin

timu87cin Guest

3 aydır düzenli olarak b.b. yapıyorum, daha önce hiç bir spor yapmadım. Genetiğimin iyi olduğunu düşünüyorum, beslenmem düzenli. Boy 180cm, kilo 76... Sağ ve sol bicepsteki fark göze çarpıyor, onu kapatmaya çalışıyorum, şuan karına ağırlık verdim, 3, 4 ay sonra tekrar foto koyarım...
    Bel göğüs ve kol ölçülerini ölçüp yazarım, orantı hesaplaması yapılıyor sanırım, onuda çok merak ediyorum.

Buyurun dilediğiniz gibi eleştirin kolay gelsin :lol:

3. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence çatın gayet iyi. Ve gayet 3 ay gibi bir süredi değişmeler bashlamış bu göze çarpmakta. Bence şuan için iyi bir yükleme yap proteini çok al hacime yüklen iyicene. Sonradan iyicene hacimlendikten sonra kesme işlemine bashlarsın.
    Başarılar ... ;)

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Timucin hayırlı olsun resimlerin...
    Orantın cok iyi..
    sana bi onerim war...
    SAglam yemek yemeye bol protein ve carb a Mayıs ayının basına kadar dewam et, senin belin zaten ince oldugu icin problem yasamayacaksın duzeltmede..
    Canakkale'nin resimlerini gorduk, su an karın calısman sana fayda getirmez, bu soguk hawada kimnse senin karnını ABS lerini mideni gormez, bunun yanında yogun mide calısması; hem performansını dusurur hem de seni gereksiz yorari, ve hacim almanı yawaslatır.. senin daha oncelikli amacın büyümek olmalı..
    Beslenmen umarım iidir.. ama ii olması yetmez COK ii olmasına cabala.. supplements kullamınıda ufaktan basalayabilirsin. onunde güzel günler war bu gözüküyor.. yeni resimlerini de beklioruz
    Saygılar

5. timu87cin

timu87cin Guest

Sağolun arkadaşlar, genelde protein ağırlıklı besleniyorum. Yeterli olduğunu düşünsemde biraz protein, carb takviyesi fena olmaz heralde.. Bakalım daha ne yorumlar alacaz, alabilirsek =)) Her türlü yoruma açığım, genel olarak ihtiyacım olan teknik eleştiriler...

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Karconhidarat almadan büyüyüp gelisemessin, zamanı geldiginde anlayip arttiracaksın, ama en erken sekilde uyanman senin avantajına olur..

Teknik elestiri kısmına gelince, gögüslerin zayif ki bu dogal daha 3 ay icin.. omuzların (ozellikle rear-arka deltoitlerin ) gözüme carpti.. ii bi genisligi var..çatı ii gercekten... Bacak calısmayi ihmal etme...

Unutma kolun %40i bicepts %60 i tricepts tir.. kolun buyuklugunu gosteren de triceptstir.. o yüzden triceptse üvery ewlat muamelesi yapma, bu senin gögüs icin kaldırdıgın kilolarida direkt olarka etkileyecektir

Saygılar

7. timu87cin

timu87cin Guest

Üstat derhal dediklerini hayata geçirecem, çok sağol.. Bu arada fotoğraflarımın tarihlerine baktımda 2 şubatta 15 gün önce çekmişim. yeni fotolar koyalım bakalım, hoş pek bi değişiklik olmazda, değişik açılardan bakarız..

8. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Ben de yorum yapmak isterim ama yorum yapmak için şimdilik sanırım erken. Supplementlara verecek paran varsa kullan kesinlikle, bol bol ye. Kemikler iyi, vücudun ne çok ince ne çok kalın ki bu da bodye en uygun yapı. 3-4 ay sonra tekrar fotolarını koyarsın, o zaman neren eksik belli olur ama şimdilik 3 aylık birisi için fazlasıyla iyi.

9. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Timucin,

bi de bi daha kine sogukken cekilmis fotolarını koyarsan daha saglıklı cevap verebiliriz

10. timu87cin

timu87cin Guest

tamam üstat, farkındaysan salonda hiç kimse yok, hoca salonu bize bırakmıştı. İki arkadaş salonu toparladık antremandan 1 saat sonra çektim, ozamanda ısınıksam , hiç ağırlık kaldırmadan tekrar çekerim.. Zaten suratı görmüyonmu buz gibi çektim o fotoğrafı :) :) neyse yenilerini eklerim çok yakında..

11. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    gayet iyi timuçin devam dostum 3 aya göre süper bir gelişme göstermiş vücudun eminim sabır ve disiplinli bir çalışmayla dahada ileri götüreceksin gerçekten tebrik ederim

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    +1

13. timu87cin

timu87cin Guest

hsd sağol moderatörüm, teşvik edici mesajından dolayı çok teşekkür ederim..

14. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    3ay eleştiri için biraz erken.Vücut daha yeni yeni tepki vermeye başlıyor.Sen bence her 1ayda bir resim çekin 1sene sonra resimleri sırayla hepsini koy.Farkı ve gelişmeyi ozaman daha ii anlarsın...Başarılar diliyorum...

15. timu87cin

timu87cin Guest

3 ay için erken diyonda, daha spora yeni başlayıpta fotosunu koyan adama yok trisepsin eksik yok bilmem neyin fazla gibi yorumlar söleniyor, bu nasıl adaletsizlik. Bana 3 aydan bahsetmeyin ben 3 ay bady yapmışım vücudum nasıl demedim, başlığa bakın ne yazıyor, eksiklere bi bakalım.. O yüzden yanlış anlama sakın, bu işi bilenlerden bilimsel görüş bekliyorum..

Eksik bi insan olarak resim koyduk, eksiklerimizi sölemiyonuz, demekki fazlamış varmış :lol: :lol:

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    herkes sana hem iltifat hemde öneriler veriyor bunun kıymetini bil! sen buraya resim koyuyorsun ve ben veya bir başkasıda bu resimi inceler gelişmeleri veya eksikleri yazar zaten sana yol gösteriliyor yükleme yap vs diye zaten 4x4lük olsan yükleme yap veya iyibeslen denilmezdi evet 3 ay için iyi ve 3 aylık bir sporcuya göre eleştiriyorum eksiğin yok fazlan var tamammı kardeş ve madem öyle istemiyorsan

yukarıda buyurun istediğiniz gibi eleştirin :lol: bunu yazmamamlıydın
    sevgiler ve iyi çalışmalar hsd

17. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

+1

hahahhahaha sinirlendirmeyin huulen kardeşimizi eheheheh..HSD akrdeş gene açmmışsın bayramlık ağzını :D:D:D

Şaka bir yana Timuçin, uzun lafın kısası şudur kardeşim. Bol bol bol ye :D Sert idman yap, Sonuçlara inanamıyacaksın. Hatta bu arada o her ay cektiricein resimleri aynı fonda cektirde ve aynı pozlarda farkı daha rahat gör vede görelim...
    Başarılar :D

18. timu87cin

timu87cin Guest

hsd naptın be abi, vur dedik öldürdün :lol:
    Abicim benim orda kimseye sitemim yok, adam 3 ay mevzusuna girince lafı anlaması gerekenler anlamadı. Arkadaşın biri geliyo fotosunu koyuyo, daha yeni başladım vücudum nasıl dio, bizimde bu işi biliyo dediğimiz abiler yok tricepsin eksik bicesin eksik karına yüklen falan filan.. Benim fotomda bicepslerim arasında fark var mesela karında eksikler v.s. Demek istediğim forumda okadar çok yorumuna ihtiyacım olanlar var, kimse demiyoki olum senin bicepsin şöle karnın böle sırtında eksiklikler var.... Dedimya eleştirin die, orda 3 ay için çok fazla eleştiri yapamayız diyen arkadaşıma karşı bi sitemim yok, o fazla gelişik olmadığım için eleştircek bişey bulamamış, bende bişey olmadığı için olmasını sağlayacak eleştiriler bekliyom.. Üzüldüğüm konu buydu..
    Biri gelse deseki, 3 ayda okadar gelişemememişsin, kolların kötü trapezin yok, karnın berbat dese; valla hiç bozulmam. İstediğiniz gibi eleştirin dedik hala geçerli. ;)
    hsd; abi sende bi eleştirmişsinki darma duman ettin beni valla, olsun ters tarafına geldik heralde canın sağolsun :cry: :)

19. timu87cin

timu87cin Guest

hayydaaa, geriye doğru bi bakıp okudumda utandım valla, adamlar güzel yazmış teknik öneriler var :oops: :oops:
    abi ne sölesen haklısın yüklennnnn :)
    Benim gözüm aç heralde, daha fazla yorum beklersen böle olur, bunada şükür ;:::)

20. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    maksadın seni kırmak değil ama yanlış anlaşılma için ben özürdilerim senden ve diğer üyelerden şimdi gelelim elştirilere zevkler ve renkler var ve farklıdır muhabbeti var ben biceps ve tricepslerin hacimli ve sıkı olmasından yanayım midenin baklava sırtın estetik bacaklarında orantılı olması ama ahmet veya mehmet göğüs büyük olsunder sen zaten yeni fotolarını koydukça eksikler gelecektir meraklanma kolay gelsin ama dersenki ben 1 yıldır yapıyorum eksiğim varmı yazarlar bişeyler 1 yıl boşuna çalışmışsın vs diye

Sayfayı Paylaş