Ekonomik durum ve sakarlıklar :( ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Purposeless tarafından 13 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Purposeless

Purposeless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar lys ye 1 ay kaldı bir yandan lys ye hazırlanıyorum bir yandan kendimce 1 senedir düzenli yeri geldiğinde de düzensiz beslendiğim oldu şuan clean bulk tarzı besleniyorum hiç makarna yediğim olmadı zaten sevmem makarnayı spor salonuna da yazılamadım ekonomik sıkıntılardan şuan baya bir batık halde bizimkiler maaşın tamamına yakını kredi kartı ödemesine gitti babamın beni de çalıştırmıyolar sınava gir önce zaten epilepsi var sende her işi yapamazsın diyolar cidden öyle de bir lüks sorunum var epilepsi hastalığından dolayı masa başı iş şart bana doktor izin vermiyolar spora zar zor ikna etmiştim protein ağırlık beslenceğimi duyunca kabul etmişti doktorum fakat iş konusuna izin vermiyor masa başı dışında

Babam da emekli şuan bir geliri yok anne de ev hanımı babam bazen para yok diye kahveye bile çıkmıyor bana açlık yasak olduğu için bana annem tavuk parası felan veriyor yada ablam geçen sene evlenmişti eniştemlerin dükkana uğrayınca ablam bazen çaktırmadan harçlık veriyor o şekilde geçiyor günler ben de evden dışarı çıkamıyorum çıksam da yarım saat dolanıp dönüyorum başka yapcak birşey olmadığı için ve artık çok evde durduğumdan mı bilmiyorum çok sakarlaştım eskiden de sakardım fakat nadirdi bu sakarlık durumu yani yanlışıkla 3-4 defa tabak kırdığım olurdu en kötü yada çay felan dökerdim o şekildi sakarlıklarım ve azdı

Şimdi ise son 1 aydır felan farkedilir derecede arttı sakarlıklarım ve bu sefer tabak felan kırmıyorum kendime zarar veriyorum daha yaklaşık 2 hafta önce sandalyede dengemi kaybettim sola doğru gardılobun olduğu yere doğru girdim sol dirsek burkuldu mu ne oldu hareket ettirince inanılmaz acıyordu babam zeytinyağı sürüp sar birşeyin kalmaz yarına o zedelenmiştir dedi ertesi gün cidden geçmişti ağrı felan yoktu fakat yine de tebbirli olmak adına 3-4 gün sol kolla ağırlık kaldırmadım fakat tekrar son bir kaç gündür dirsekleri mi vuruyorum yanlışıkla hep kapıya çarpıyor 2 defa felan sol dirsek öyle normal bir şekilde vurdu ne hızlı ne hafif bir defa da felan sağ dirseği çarptım kapıya

İmkan olsa kapıları sökecem komple evde ne kadar varsa cidden hiç bu kadar sakarlaşmamıştım ya hem kafam allak bullak bu maddi durumdan ötürü elimden bir şey gelmediğinden ve bu sakarlıkların başlamasından ötürü cidden psikoloji felan kalmadı ya motivasyon sıfırlandı zaten

Daha şimdiden olumsuz düşünmeye başladım ağırlık kaldırırsam sol dirsekle ya birşey olursa tedirgin olmaya başladım iyice :( lütfen bir teselli bir akıl verin beyler :( pozitif düşünmeyi unuttum bu durumlardan ötürü en ufak şeyde olumsuz birşey düşünüyorum tedirgin oluyorum korkuyorum şuan da sol kolla ağırlık kaldırmaktan korkuyorum dirseği o kadar çarptım :( spor salonuna bu maddi durum düzelirse eğer yazılmayı planlıyorum fakat daha şimdiden onu da düşünmeye başladım spor salonunda daha fazla ağırlık kaldırmam gerekçek gelişmek için sol dirsek ya hassaslaşmış ise ya birşey olursa diye onun tedirginliğini de yaşıyorum

Maddi durumu bu sorunları düşünmekten kendimi alı koyamıyorum uyuyamıyorum geceleri :(

Sayfayı Paylaş