Ekmek besin değerleri....

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve okaaan tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. kerembas54

kerembas54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada bişey belirtmek isterim çeşitli fırınlarda çalıştım tavsiye ederim alacaksanız ismi olan bir markadan almanız besin değerleri ve saglık acısı bakımından ve bi arkadaş demiş bizim burdada proteinli ekmekler falan olsa bizim ülkemizde malesef öyle birşey cok zor burda utanarak soluyorumkı tamamen parasına bakılıyor ne kadar az maliyete ne kadar fiyata satarım mantıgı kımsede ben 3 vereyim ama 4 alayım saglıklı olsun güzel olsun insanlar yesin yok sadece ben 1 vereyim 5 alayım mantıgı var

2. erdiyavuz.19

erdiyavuz.19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kilo almak için ekmek yemen çok yanlış. Düzenli protein karbonhidrat ve yağ alımı yapmalısın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:59 ----------

Komşufırın'ın alman çavdar ekmeği en iyi seçenek sanırım. %70 çavdar oranı var

3. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    "Komşufırın'ın alman çavdar ekmeği en iyi seçenek sanırım. %70 çavdar oranı var"

bu dediğin ekmeği nereden bulabiliriz acaba? bi ara migrosda alman ekmekleri vardı 3-4 çeşit bizzat inceledim protein oranları yüksek ve ekmekler yarım kiloluktu ve o kadar sıkıydı ki bi tuğla gibi ambalaja sarılmış sımsıkıydı fiyatı 7tl yakın olmasa alıp deneyecektim ama cidden pahalı geldi bi ekmek için :)

4. erdiyavuz.19

erdiyavuz.19 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ben forum istanbul'daki komşufırın'dan alıyodum ama başka şubeleri de vardır büyük ihtimalle :) 600 gramlık ekmeği 6 liraydı yanlış hatırlamıyosam, ekmekler biraz kuru ama ısıtınca güzel oluyo tadı :)

5. MaçaPapazı

MaçaPapazı Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    forum ankarada hiç denk gelmedim yaa allah allah ya ben görmedim yada şube olarak her yerde olmayabilir

6. Ghettogospel

Ghettogospel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Lifli ekmekten az ve öz tükettiğimizde sorun yaşamayız gibi geliyor. :D

7. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    diyetisyenim bana günde 3 4 dilim ekmek mutlaka yemem gerektiğini yoksa kas kaybedebileceğimi söyledi. tabi tambuğday yada kepekli olanından.

8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Ekmek yemeye gerek yok illa. Bulgur pilavı , yulaf ezmesi kas kaybınıda önler.

ekmek yemiyorum komplex karbonhıdrat için bulgur pilavı , yulaf yiyorum genelde , nadiren makarna. Arada değişiklik olsun diye 1-2 dilim yerim

Son düzenleme: 19 Ekim 2013

Sayfayı Paylaş