1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ekim 2009'dan itibaren !!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve BozkurtKursad tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BozkurtKursad

BozkurtKursad Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar oncelike uzun boylu zayif insanlar vardır ya oyle bir yapım var 23 yasındayım
    185 boyum 69 kg idim ekimden beri bu sporu yapıyorum birden 4 kg aldım sonra kg alımım durdu ilk amacım sadece kg almaktı ama bu iş bende hobbye dönüşüyor yavaş yavaş ve şuan hazirana kadar bir tempo yapmayı düşünüyorum supplement idman ve beslenmeyi elimden geldiginde iyi götürcem bu yaklasık 5 aylık süre içinde sadece antremanı düzenli yaptım supplement kullanmadım beslenmem kötüydü ögrencilik işte :(

ölçülerimi bilmiyorum karın kaslarım çok kötü ve önkolumu ince buluyorum

Programım ise pazartesi= benc press,pullover,butterfly hareketleri
    salı günü biceps ve triceps
    carsamba karın calıstırıyorum lakin hep aksattım
    persembe omuz calısyorum military press,trapez vs
    cuma ise kanat calısyorum

ben fazla agırlık kaldırmıyorum ve setlerı 15-12-10-10 seklınde yapıyorum
    tecrübeli arkadaslardan öneri ve yorum beklıyorum

Ekli Dosyalar:

salvadore_xp bunu beğendi.
  2. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    fotoların çok uzaktan çekilmiş vücudunu göremiyoruzki

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    2.fotoda gördüğüm kadarıyla siz kaslanmamış göbeklenmişsiniz. Beslenme programınızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

4. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    bycanertk yakındanda çok farklı oluduğunu sanmıyorum:) ama uzaktan çok zayıf görünüyorsun buda normal zaten vg'ye zayıflıktan şikayetçi olarak başlamışsın ve yeni başlamışsın bence programın sırası fena değil ama hafta içi bir güne bir ara koyup bir egzersizini cumartesiye al derim.yol uzun ve engebeli şu aşamada yapılabilecek tek tavsiye beslenmene dikkat et protein alımını arttır idmanlarınıda sıkı yap en az 6 ay sonra değişimi ve neler yapman gerektiğini konuşabiliriz.

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Açıkcası programını beğenmedim. Biceps ile triceps aynı gün olmamalıydı. Omuz, kanat, göğüs, bacak grupları çalışmak üzere 4 günlük bir programın olsun. Küçük kas gruplarından tripces ile bicepsi de değişmeli çalış, aynı gün çalışma derim. Karın her gün olabilir ama ayrı bir saat diliminde olsa daha iyi olur. Ayrıca hacim istiyorsan tekrarları biraz düşürüp ağır çalışsan daha iyi olur. Evde çalıştığını sanıyorum. Aksi taktirde bir hoca böyle bir program çıkartmayacaktır. Sana tavsiyem Flexor'un evde çalışma programını uygulaman olur. En idealleriyle ortaya güzel bir makale koymuş. İyi çalışmalar...

6. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    estetik fenomen pazartesi göğüs salı biceps triseps çarşamba bacak(arkadaş mide yazmış benim ki bacak) perşembe off cuma omuz cumartesi sırt bu programın nesini beğenmedin merak ettim ayrıca biceps trisepsi aynı gün çalışmayı dene bak faydasını göreceksin bir kaç ay sonra avatarına rahmetli münzer'in değil kendi fotolarını koyacak kadar gelişebilirsin.

SOLID bunu beğendi.
  7. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Münzer'i koymamda bir ironi var, stroide karşı bir adam olarak onun ölümünü her zaman hatırlatmam adına... Ayrıca demeliyim ki bendeki omuz genişliği de onda yok...

Çatılı, kemikli bir yapım olduğundan 46 cm sıkı kollara da sahip olduğum günler oldu, şansım o ki 20 cm civarıda bileğim var. Benim programımı görmüş olsaydın böyle demezdin, forumda bana da benim dediklerimi demişlerdi: Neden tripceps ile bicepsi neden aynı gün çalışıyorsun diye sormuşlardı. Sebebi açık, gelişimimi olabildiğince dayanıklılığa çevirmek istememle alakalı ve olabildiğince düz kaslara sahip olmak isteyişimle alakalı... Keskin hatlarla ayrılmış kas grupları yerine hafif çizgisel, ayrılmış kaslar istememle alakalı... Bir diğer sebebi ise esas yaptığı spor branşım bisiklet diye eklemeliyim.

Arkadaş ise hacim istediği için ayrı günler çalışsın dedim. Birçok kişi de bu şekilde düşünüyor. Misal Flexor'un programı da keza öyle... Isınmış bicepsin taşacağı alan ile ısınmış tricepsin taşacağı alanı bir düşünelim. Hacmen artması yönünde az da olsa bir kesilmeye sebep olabileceği düşüncesiyle bu şekilde programlar şekillendiği söylenir.

Son düzenleme: 18 Şubat 2010
  8. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Programında bende bir problem göremedim.Eksiğin beslenmen bence.Ayrıca fotoğraf ekleme kurallarını okumanı tavsiye ediyorum.Hem eksik poz var hem de uzaktan çekilmişsin.Bu yüzden yorumlarımız sadece bu kadar kapsamlı olabiliyor.

9. BozkurtKursad

BozkurtKursad Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hmm yorumlar icin sagolun salonda calisiyorum fakat unvnin salonu oldugu icin biraz cinslik var hocada pek sallamaz kimseyi evet uzaktan olmus aslinda okumustum kurallari resim kucultu gorunce isi abartmısım galiba baya kucultmusum beslenmemde sorun oldugunu bende düsünüyorum cunku beslenme programım yok nedeni ise hukuk ögrencisiyim cogu zmn sabahlıyorum projedir quizdir bir düzen tutmadı sadece antremanı duzenlı yaptım diyebilirim suan supplement gainer amıno alıp onların hürmetine bir düzen tutturmayı dusunuyorum ?

Sayfayı Paylaş