Ek madde kullanılmalı mı ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Zerok tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zerok

Zerok Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar,merhaba ben 15 yaşındayım ve daha önceden 2 aylık bir fitness geçmişim var, geçen sene yapmıştım şimdi ki sorum ismini söylemeyim bileniniz vardır belki bir firma var 6 lık koliler halinde whey protein satıyor sayfalarına mesaj attığımda 18 yaş altı için sorun teşkil etmez dediler, şimdi ki sorum ise benim kullanmam sorun olur mu ? ayrıca başka bir yerde kilo başına alınması gereken protein miktarı 1,5 gr ile 2 gr olması gerekiyormuş ben 70 kiloyum ve 140 gram proteini whey protein zararlıysa nasıl sağlayabilirim ?

amaç:yağ yakımı ve hacimli bir vücut

2. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    100 gr ette aşağı yukarı 15-20 gr protein vardır,tavukta da öyle yumurtanın tanesi ortalama 5 gr protein,lor peyniri 100 gr da da 15 gr protein var
    250 gr et 250 gr tavuk , 6-7 yumurta ve 100 gr lor kabaca boyle bir hesap yapabilirsin birisini düşürdükçe miktarı artırmak için diğerini artırırsın.

3. Zerok

Zerok Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim bu gün dediklerinizin çoğunu markete gidip aldım.

bigdream bunu beğendi.
  4. bigdream

bigdream Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Nedemek bu bilgileri ve vucut gelistirme ile ılgili beslenme bilgilerini arastirip kolayca bulabilirsiniz internetten

Sayfayı Paylaş