Ek Gıdalara Spor ile Destekleme ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Cosa Nostra tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Cosa Nostra

Cosa Nostra Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hepinizde iyi forumlar.Bir kaç sorum olacaktı yardım ederseniz sevinirim.

Geçen sene bu dönemlerde 1 kutu (3KG) Gainer almıştım kilo almak için.Tabi o zamanlar spor yapıyordum.Fakat çeşitli sebeplerden ötürü bırakmak zorunda kaldım.

Gainer'ın ambalajını hiç açmadım hala orjinal jelatini üzerinde duruyor ve son kullanma tarihi 2014'ün 2.ayı.

Ben bu ürünü bozulmadan kullanmak istiyorum.

Fakat yaşadığım yer sebebiyle spor salonu bulunmuyor.

Spor aletim de yok.

Yapabileceğim max.hareketler kendi vücut ağırlığımla olan çeşitli şınav çeşitleri,mekik ve squad'tır.

Kendi vücut ağırlığım ile hareketler ve bu gainer'ın takviyesi ile sizce kilo alabilirmiyim ?

Çok değil 2-5 kilo arasında alsam kafiidir.

Vücut ağırlığı ile yapılan antremanlara ek besinler yetersiz mi kaçar sizce ?

Nasıl bir yol izlemeliyim ?

Mesajlarını bekliyorum,iyi forumlar.

2. Tbone

Tbone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Biraz araştırıp kendine güzel bir program çıkarırsan bence neden olmasın, hareketler kolaylaştıkça bir çantanın içine kitap, su vesaire koyup antremanını zorlaştırabilirsin.Tabi gainerı dediğini gibi ek besin olarak görüp asıl beslenmene dikkat etmen gerekli, kolay gelsin.

3. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Bi gainerle 2-5 kilo alman zor alırsanda çabuk kaybedersin.Ama kullanmanın yararı tabiki olacaktır ama dediğim gibi bi gainerle 2-5 kilo zor.

Sayfayı Paylaş