Ek besin ve çalışmayla ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MuminG tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar.Forumda yeniyim.Bilgilerimi yazayım ve sorumu sorayım
    yaş 15 boy 1.77 kilo 68 kol 34 omuz 110

4 ay spor salonunda çalıştım ek besin kullanmadan ve 7kg aldım şimdi ise evime ağırlık barı ve dumbell seti aldım düzenli ve disiplinli programa başlayacağım.ek besin olarak bugün veya yarın sipariş edeceğim %100 whey protein marka tavsiyeleriniz neler antremanla birlikte günlük doğal yoldan karşılayamadığım proteinleri ek besinden karşılayacağım

Çalışma programımda ek besini antremandan sonramı öncemi kullanayım ve bunun haricinde ağırlık çalışmasından sonra mide çalışması yapmayı düşünüyorum yağ yakımını hızlandırmak için tavsiyeleriniz neler.Birde herhangi bir küçük kas grubuyla birlikte(biceps,triceps) bacak çalışmak daha fazla büyüme hormonun salgılanmasına ve gelişmesine katkıda bulunuyomuş bunlar ne kadar doğru şimdiden teşekkürler herkese kolay gelsin.

2. atanerber

atanerber Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    supplement için yaşınızın küçük bence proteini doğal yoldan yumurta beyazı ile karşılamanız sağlığınız için daha iyi olur.

3. MuminG

MuminG Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Büyük bölümünü doğal yollardan alıyorum zaten.Karşılayamadığım kısmını ek besinden alırım 1 porsiyon felan yeter heralde antremandan sonra 30gr civarı olması lazım

4. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Günlük doğal yoldan karşılayamayacak bir durumun yokki
    Arkadaşım 2metre hadi onu anlıyorumda , senin alacağın protein max 136gr
    nasıl karşılayamıyorsun?
    Adam 2 saatte bir yemek yiyor da sen 5 öğünle rahat alırsın

Ha illada takviye kullanacağım diyorsan
    %100 izole whey
    bari bir manası olsun en azından kana çok hızlı karışıyor antrenman sonrası işe yarar amino asit al.
    Protein tozu gerektirecek bir şeyin yokki...

Sayfayı Paylaş