Ek Besin Takviyesi Önerileriniz...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve demircan256 tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Selamün aleyküm arkadaşlar..ben 5 ayı bitirdim..Alahın izniyle...şimdi kısadan konuya gireyim..pek o kadarda istemesemde..zararının olmadığına inandığım için...bana ek besin takviyesi için sanırım 3 lü kombine olması gerekiyormuş sadece biri pek işe yaramazmış..aminoasit-creatin-protein tozu...bana bunları marka ve kilo yada artık siz nasıl biliyorsanız bana yazabilirmisiniz..

Saygılar...

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  2. angel_f!re

angel_f!re Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    demircan256 bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar bekliyorum yardımlarınızı...

5. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Optimum Whey Protein

Twinlab Liquid Amino

Universal Kreatin

Jack3d

Solgar Vm-75 Multi vitamin

Natural Factors Rx Omega-3

NOW Cla Extreme

.....

Sen ne istiyorsun? Bir de onu anlatsan :D Bu listeyi istediğin şekilde uzatıp giderim :) Şu da var ki acaba düzgün besleniyor musun ?

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Hay ağzını öpiim snnozlm...:D..işte bende onu diyorum saolun varolun emek verip bana yazıyosunuz ...ancak ben yazılanlardan bişey anlamıyorum..dediğim gibi 5.ayı bitirdim ve 6. ayın içindeyim...artık kullanmam gerektiğini söylüyor arkadaşlar..hedef fit bir vücut çalışıyoruz bari çalıştığımız belli olsun..malum gerekli beslenmeyi yapamıyorum bu nedenle ..salonda bir arkadaş 3'lü kombinasyon yapmamı ve bunlarıda şunlarla (aminoasit-protein tozu-creatin) yapmamı söyledi...

soruma gelirsek; ben bunları kullanmaya başlııcam ..önce bana bunların alırken nasıl alıcam kilo olrak fiyar olarak...kullanım olarak..v.s a'dan zye bilgim yok...

bide son olarak zararı olurmu..böbrek taşı v.s gibi şeyler okudumda...ama ikna olmuş durumdayım

SAYGILAR...

EDİT : Düzgün beslenemiyorum :(

Son düzenleme: 23 Eylül 2010
  7. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    3 lü kombine edilecek diye bir genelleme yoktur.Beraber kullanıldığı için etkileri artmaz.Creatin creatindir, whey de whey.
    Sen istediğin ,ihtiyaç duyduğun ürünleri kullanabilirsin.

Genel olarak detaya girmeden ;
    Whey
    Creatin
    alırsan da glutamin takviyesi alabilirsin.

Ama bu liste öyle uzun ki :)

Performans arttırıcısından tutta fatburner lar vs vs vs...Önemli olan tam ne istediğindir.

8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

O zaman ben şöyle diyeyim ; ben spora başlamadan önceki vücuttaki halsizliği alması için,spordan sonraki halsizliği alması için,normalde 10 basıyorsam 11'i basabileceğim ve son olarak..fazla yağlardan kurtulmak için ne gerekli ise..ve en son olarak..gerekli beslenmeyi yapamadığım için gerekli olan etibalık,tavuk ve yumurta ihtiyaçlarımı karşılamasını istiuyorumççumarım imkansız vede anlaşılması zor bişey yazmadım...

9. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Besin açığı kapatmak için protein tozu alabilirsin.Enerji ihtiyacı açısından da basitce creatin kullan derim.İlerde jack3d gibi performans arttırıcı falan istersen alırsın.Amino tercih meselesidir.Ben idman sonrası en hızlı emilim için likid amino kullanıyorum.Sen onun yerine whey kullandan da olur.

Basitçe;

protein tozu ve creatin alabilirsin.

Ek bütcen varsa yanına glutamin,multi vitamin,çinko vs gibi eklemeler olabilir.Ama sonu bucağı yok.Bence supplementler kısmındaki ürünlere göz at.İhtiyaç duyacakların,aklına yatanlar olursa,bütce de tamamsa eklersin sepetine.

10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Sadece bunları kullansam yeterlimi sizce..protein tozu ve creatin alabilirsin.

Peki ısrarla belirtiyorum belki..mazur görün yağ yakıcı ihtiyacım yokmu yada kullanmama gerek yokmu diyosunuz...ve son olarak protein tozu ve creatin olarak önerilerinizi aliim..bu arada dediğim gibi 6.ayın içindeyim ...kullanmamda sakınca olurmu...

teşekkürler.

11. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Ya ğ yakıcı ihtiyacını ben bilemem.Sen kilondan rahatsızsan ,normal yoldan verirken zorlanıyorsan termojenik yağ yakıcı kullanabilirsin.Ama ihtiyaç yoksa bu tarz ürünleri kullanma.

12. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    tamam yağ yakıcı kullanmiicam zaten biraz araştırdım creatinlerde yağ yakma özelliğide varmış..ben protein tozu-aminoasit ve creatin kullanmaya karar verdim...şimdi forumda suplementler adlı başlığa bakıyorum ıorda birçok marka var..bana bu 3 ürüne örnek herkesin yani çounluğun kullandıkları ne ise onları yazabilirmizin..ve grm ları neye göre değişirz fazla gramda fiyat artar biliyorum ..neye göre almalıyım..

13. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar şimdi spordan geldim ..hocayla konuştum ve bana amino2000 ile başlayalım dedi..siz ne dersiniz..fikri olan varmı...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:16 ----------

bu arada  salonda gösterdiği amino 2000 bu idi... acaba bu nasıl bir ürün ve bunu Almanyadan geitrtmem gerekirse nerdelerde temin edebilirim....

Sayfayı Paylaş