Ek besin ile ilgili tercihte yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ilko tarafından 20 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ilko

ilko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    spora başlayalı yaklaşık 4 ay oluyo bu süreçte veya daha öncesinde hiç protein kullanmadım yeni başlamayı düşünüyorum ve 2 protein arasında kaldım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
    1.ürün optimum %100 whey gold standart
    2.ürün ise weider premium whey

siz hangisini önerirsiniz veya 2side hemen hemen aynı 2side uygundurmu diyorsunuz,şimdiden teşekkürler.

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    optimum gold öneririm ama bana sorarsan bunlara vereceğin parayla muscletech'in protein tozlarından birinide alabilirsin, onlarada bak derim.

3. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Muscletech Nitro-Tech Hardcore, en kralı, ancaaak şöyle bir durum var, orjinalini burada bulurmusun o konu bi muamma...
    Optimum öneririm kesinlikle.

4. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    -İstanbuldaysanız Muscletech in bütün ürünlerini bulabileceğiniz ve çok güvenilir (zaten gidince anlıyacaksınız) bir yer söyleyebilirim.
    -Excursion elimde M.Nitro-tech Hardcore var ama tadı o kadar ama o kadar iğrençki (ki benim ekmek arası cocostar- pastırma bile yapmış bok boğazlı olmama rağmen) bir türlü elim kutuya gitmiyor. Ancak salı günü salona yeniden başlıyorum, ne yapı edip içeceğim. Bu arada bendeki çilekli, kesinlikle almayın çileklisini derim!!

5. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben de vanilyalısı vardı, tadı gayet güzeldi, ancak forumu biraz okumanı ve hydroxycut hardcore, bsn ürünleri gibi Türkiye'ye yasal yollardan girmeyen ürünlerin gerçekliği konusunda fikir edinmeni tavsiye ederim, ama forumda o başlıkları bulamazsın, yönetim kaldırmış.

6. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Eminim Excursion, orjinal alıyorum. Zaten sahtelerinin etkileri böyleyse onlara can kurban:D

Sayfayı Paylaş