EhpLabps Ürünleri !!!

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Rosebud tarafından 26 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Rosebud

Rosebud Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar !!!
    Bir ürün almak ve sipariş vermek istiyorum. Fakat ürün hakkında hala bilgi ve fikir sahibi olamadığım için sormak istiyorum. Ürünün adı; ''Oxyshred ultra thermogenic'' yağ yakıcı.
    Nereden alabilir veya sipariş edebilirim ? Ve ürün ne derece etkili kullananlar veya bilgi sahibi olanlar beni bilgilendirirse çok mutlu olurum.

Teşekkürler !!

2. Juddaz

Juddaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Izmir
    Merhabalar. Ürün hakkındaki bilgim instagram üzerinden takip ettiğim yabancı sayfalar ve ürünün marka modelleri sayesinde birazcikta olsa var. Ilk olarak Ehplabs satan bir yer Türkiye'de yok diye biliyorum. Internet üzerinden satın alırsanız ki şuan ki fiyati 70 dolar diye biliyorum ve sayfalarda özel indirim kuponlariyla beraber 60 dolar gibi bir fiyata alinabilir ama gerek shipping gerekse gümrük vergisi göze alinacak bir ürün değil. Eğer ürünü temin etmekte sıkıntı cekmeyecekseniz ürün başarılı sonuçlar elde edilebilecek bir ürün gibi duruyor. Ürün termojenik kompleks bir yağ yakıcı ve içeriği gerçekten iyi gözüküyor. Doların şuan ki fiyati göz önünde bulundurulursa ürünün size maliyeti 200 lirayi bulabilir. Ben bunun yerine Universal Animal Cuts ve 1800mg'lık bir lcarnitine kombinini öneririm. Multipower kullanabilirsiniz. Ikisinin toplam fiyati 270 lira yapmakta. Sıkı bir diyet ve istikrarlı bir antrenman ile ciddi anlamda güzel sonuçlar verir.

3. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    paranızı cöpe atmayın böle urunlerden mucizede beklemeyın yesilcay için daha iyi

elezar bunu beğendi.
  4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Tarçınli biberli kahve