Egzersizlerin olduğu program..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve agiradam tarafından 5 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. agiradam

agiradam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir program vardı adını bi türlü hatırlıyamadım, zamanında burda verilmişti programın linki ordan indirmiştim..
    Baya faydalı bir programdı, bölgeler için tek tek yapılabilecek hareketler vardı, mesela omuz bölegesi için tek tek gösteriyordu hangi hareketin yapılması gerektiğini ve nasıl yapılacağını..sadece o da değil, omuzdaki hangi kası çalıştırmak istiyorsan ona göre hareketi seçebiliyordun arasından..hareketler açısından da baya çeşitlilik vardı asıl güzel noktası o :)

Programı bilen anlamıştır heralde hangi program olduğunu, bana lazım şu an ama bi türlü bulamadım ismini ve indirebileceğim bi yeri..exilib diye kalmış aklımda..veya exilab..ama bulamadım bu isimlerle :)

Bu dediğim program dışında başka program varsa bildiğiniz o da olur..hareket çeşitliliği ve hangi kası çalıştırdığını fln göstersin yeter.

Başlığı umarım doğru yere açmışımdır..doğru yer değilse kusura bakmasın yönetici arkadaşlar..

2. agiradam

agiradam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    FleXoR bunu beğendi.
  3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları: