Egzersiz Alerjisi.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve utkux54 tarafından 6 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Evet arkadaşlar son 2 gündür karşılaştığım bir durum.
    Şuan teşhis için erken ancak internet ortamında bakınca durumum böyle gözüküyor.
    Olayı şöyle anlatayım;
    Her zamanki gibi antrenmana başlıyorum. Ve antrenman sırasında kolumda önce kızarıklık sonra kaşınma ve kabarma gerçekleşiyor.
    Başka bir yan etki yok. Ama ileride ne olur bilmem.
    Doktora gideceğim elbette.
    Ancak fazladan bir iki tavsiye ve yaşanmışlığı da es geçemem.

2. freedom_54

freedom_54 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Son zamanlarda bende ve tanıdığım birçok kişide aynı şey var. Spor yaparken değilde normaldede oluyor.Bende bazen spor yaparken ama genellikle geceleri çıkıyor. Benim nerdeyse 2 aydır var ve hala devam ediyor. Sanada büyük ihtimal ürtiker teşhisi koyacaklar. 6 haftayı geçerse kronik ürtiker oluyormuş ve ömrün boyunca zaman zaman çıkabilirmiş. Bana doktorun yaptığını söyleyim sende doktora gidene kadar dene. Kızarıklıklardan birini kalemle daire içine al, üç gün içinde geçerse ürtikermiş, geçmezse biyopsi lazım demişti. İlaç olarakta deloday ve alerinit kullandım. Kesinlikle ihmal etme doktora git, ben ha bugün ha yarın diye diye gitmedim, şimdi kronikleşti diye daha çok sinirim bozuluyor.

3. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Bir değil bir kaç alerjim çıktı.Yüne olan alerjim nüksetmiş(kolumda ki kabarıklıklar), bahar alerjisi ve onun sayesinde göz alerjisi.Alerji için ilaç verdi. Ayrıca göz doktoruna da gittim oda eyestil yazdı.
    Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş