egemennn Bulk Beslenme Günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve egemennn tarafından 25 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Tesekkur ederim önerin icin.cutting derken karb seker azaltmak mi, acaba ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Genel olarak Karb ı azaltmak ve kardioyu arttırmak.Ayrıntısını sen bilirsin

3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Tesekkurler 76 77 kiloyum suan sanirim yag yakmaya karar verirsem eger 73 kg 70kiloda yuzde ksc olur yag oranim acaba,70in altına dusmek istemem gerçekten :)

4. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Bana kalırsa kilo önemli değil yağ oranı düşük olduktan sonra.Açtığım değişim konusuna bakarsan ilk fotoda 85 kg ım şuanda 80 81 civarı ama eskisinden çok daha iri duruyorum neden çünkü yağ oranımı düşürdüm.Zaten salonda çoğu kişi 85-90 olduğumu düşünüyor beraber tartılana kadar.

egemennn bunu beğendi.
  5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Anladım.linkini atar misin bi basligin telefondayim suan bulamadim merak ettim. protein tozum bitince bi hafiften yag yakimina gecicem.sonra toz alicsm yine fakat yanında animal cuts nasil olur acaba guzel yorumlar okudum hakkinda.birde yag yakarken insallah koldan fazla gitmez

6. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Gurbuz1 3 aylık değişim | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Sen bilirsin grenade thermo,hydroxycut,cuts gibi kaliteli pahalı termojeniklerin arasında pek fark yoktur diye düşünüyorum.Ama bence antrenman öncesi içeceğin 4-5 tatlı kaşığı sek kahve ve günde 3-4 bardak yeşil çay yeterli olur.Ben hiçbir supplement kullanmadım üstteki değişimde.

egemennn bunu beğendi.
  7. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Aksam:150 gr bezelye patatesli,2 dilim tam bugday,1 bardak ayran 200ml kadar ev yapimi,30-50 gr ispanakli pirincli yemek, salata

Saat 10 gibi 8 min abs calisicam sonra 1 bardak yesil cay

Ekli Dosyalar:

8. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    sabah kalkınca(09.00)=1 ölçek whey protein tozu (kahvaltı yapamadım dersaheye geçtim)
    1 .öğün 10.00 =sandviç(peynir,domates,marul,biber),,caprisun cappy multivitamin meyve suyu
    2.öğün 12.30=karışık yağsız tost
    3.öğün 15.45=150 gr bezelye,100 gr kepekli makarna,2 bardak ayran ev yapımı(300 400ml kadar sanırım),1 dilim tam buğday ekmeği,2 yumurtalı omlet
    ....18.00 gibi uyudum 19.30 a kadar.....

4.öğün 19.30=5 ceviz,7-8 fıstık
    5.öğün 21.00=150-160 gr tavuk göğsü haşlanmış--ayran 1 bardak ev yapımı,pirinç pilavı 85 gr kadar,bezelye yemeği patatesli 150gr,kuru fasülye 15-20 gr tatmalık diyebilirim),salata
    Tartıyı bulmam iyi oldu eskiden nerdeyse 300 400 gr tavuk göğsü yiyormuşum yahu hiç göz ayarım yok

Çok yanlız kaldım bu aralar arkadaşlar aramıyo sormuyo cagırmıyo.neyse ben sporuma devam edicem arayan arar.sınav geliyo diyedir belki..sevgilimden sıkıldım 2 yıl oldu kafayı yemek üzereyim.siz siz olun bu yaşlarda uzun ilişki asla asla denemeyin.
    rest-day bugün.5 ders ingilizce çok yordu severim ingilizceyi ama hava mükemmeldi bugün gezmelik cok sıkıldım..şimdi abs calısırım yada bugün calısmam.yarın omuz-bacak var.Bacak önce omuz sonra deniycem sanırım yarın duruma göre bakıcam.

fatsecret programında hesapladıgıma göre;

yağ:84,65
    karb:251,35
    prot:154,99
    kal:2.382
    herkese iyi geceler..
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Mayıs 2014 ---
    Hep ayni açılardan oldu degisimi hisssettikce farklı fotoğraflarda cekicem..

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 20 Mayıs 2014
    PeNa bunu beğendi.
  9. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Aksama beslenmeyi yazicam sanirim yarın cheating yapip yag yakimina gecicem cok moralim bozuldu gogus desen jinekomasti var galiba yaglanmada var her bi sey var,jino için ameliyat düşünmüyorum şimdilik asla en azından biraz görüntüyü düzeltebilsem yeticek biri bana yol göstersin :( bu gece iyice düşüniyim ama şu fotoğrafları gördükten sonra yağ yakmaktan başka çarem yokmus gibi geliyo..birde yağ yakarken antrenman sistemim ne olmalı cok tekrar az agırlıkmı definasyon gibi yoksa aynı sisteme devammı etmeliyim ? hep böyleyimdir kararsız kalırım hayatta da ikilem içindeyimdir..Eğer hacim için çalış diycek olursa da creatin falan kullanıcam ciddi bi bulk yapıcam temiz .. sorun ne yapmam gerektigine karar verememem..

Ekli Dosyalar:

10. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1.öğün10.00=50 gr tavuk göğsü,200 kepekli makarna,ev yapımı ayran 1 bardak////1 ölçek whey protein tozu
    2.öğün 12.30=yarım karışık tost yağsız,ayran200ml,tavuk göğsü 200gr kadar,pirinç pilavı 100gr
    3.öğün 15.00=yarım karışık tost yağsız,200ml ayran ((tostu yarıya böldürdüm bi yarısını öğlen bi yarısını 3.öğünde..))
    antrenman 16.30:BACAK-OMUZ
    LEG EXT. 3X10 77kg-77kg-89kg
    LEG CURL 3X10 50kg 50kg 50kg
    LEG PRESS 3X10 79 kg 79 kg 79kg
    SEATED CALF RAİSES 3X10 (ağırlıklar takılıydı sonuna kadar bakmadım giriştim allah ne verdiyse calf a zaten anca etki ediyo neden bilmiyorum)
    ABD.ADD MACHİNE 3X10 HEM DIŞA HEM İÇE 50 kg

SHOULDER PRESS 3X10 omuz eksik güçsüz bölgem ama yavaş yavaş kilolar artıyo( 10-10kg 20kg toplamda ama bidahaki antrenman 15 15 iki tarafa deniycem makina agırlıgıda var)

shoulder press süper set uyguladım bu arada yana açış yaptım bitiridigim gibi 7.5 kg ile yana açış 8 tekrar (daha iyi pump hissediyorum
    FRONT DUMP RAİSE 3X10 10kg10kg10kg
    LATERAL CABLE RAİSE 3X10 nekadara denk gelir bilmiyorum cable makinasında 20 yazıyor yaptıgım agırlıkta

antrenman sonrası::1 ölçek wheyp rotein tozu
    4.öğün=4-5 avuç antep fıstığı
    5.öğün=tavuk göğsü 100 gr( kadar belki daha azdır) içinde patates havuç domates vardı,5 kaşık pirinç pilavı,1 dilim kepek ekmeği,5 kaşık yoğurt ev yapımı,salata,1 kase tarhana çorbası

herkese iyi geceler.. karboyu çok az aşagı cekip protein biraz yükseltip cardio koyucam programıma tamamen kaldırmıştım fakat koymak lazım 30-45 dk forumda danıştım bir kaçkişiye sağolsunlar yardımcı oldular iyi aksamlar...yanlış yapa yapa öğrenicem doğruları inşallah yanlışlarımdan zararlı cıkmam..

11. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    ''''BUGÜN CHEATİNG YAPTIM VE OFF GÜNDÜ.BU CHEATİNGİN BANA OLUMLU FAYDALI OLABİLCEGİNİ DÜŞÜNÜYORUM YOKSA SAĞA SOLA BAKIYORUM YEMELİK BİŞEYLER DAHA DÜZGÜN BESLENMEME YARDIMCI OLUR 1-2 AY''''off günde yaptım ama telafi edilir bi şekilde yarın set aralarını kısa tutarım olmadı göğüs biceps var veya yarın degil sonraki gün cardio ekleyecegim..

1.öğün:9.00=3 yumurtalı omlet,protein tozu 1 ölçek
    2.öğün12.30=70 gr kadar tavuk göğsü içinde domates havuç patates cok az.
    3.öğün 16.30=1 texas smokehouse burger menü(ayran,patates),1 mega cheeseburger,hardal,barbekü sos
    4.öğün 21.00=büyük kase cacık,50-100gr arası tavuk göğsü domates havuç patates var içinde,4-5 küçük dilim pırasa böreği

fatsecratta hesapladıgıma göre:

yağ=167.07
    karb=195.29
    prot=200.00
    kalori.3073

cheating yapacagım için öğünlerimde karb almamaya calıstım akşamki börek hariç..bundan sonraki cheatingi 1-2 ay sonra künefe ile yapmayı düşünüyorum..:) 40 yılın başı yiyim dedim burger texas olanın ekmeği bayattı resmen :(

biraz eve gelince adonis denilen v kasını calıstım can sıkıntısı tamamen.

bugün böyleydi fotoğraf atıyorum bir kaçtane keşke ışık koluma falan hep o açıda vursa dışarda falan :D
    herkese iyi geceler...
    bu arada amino asit var evde 4-5 ayı geçmiştir alalı masamda duruyor tadı iğren kokusu falan kullanamadım ama bozulmus mudur şimdi kullanmak istiyorum amino max 8000 fikri olan varmı

Ekli Dosyalar:

murat90 bunu beğendi.
  12. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    cheating nekadar sürede bir yapıyorsun ben haftada 1 dondurma yerim 150 kalori limonlu

13. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Diyetteyken ayda 1 yapıyordum kilo verme dönemimde.şuan dada öyle ama önüme gelirse 15 günde bir yaparım.sık yapamıyorum cabuk yağlanıyorum diye düşünüyorum.ama dondurma yiyceksem 1 ay kadar uzun tutmam
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Mayıs 2014 ---
    :D:D

Ekli Dosyalar:

14. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Hey maşallah iyi cheating yapmışsın :D moral olduysa ne mutlu :) vücudun şekle giriyor ama son baktığımdan daha iyi gördüm seni.

egemennn bunu beğendi.
  15. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    aynen sağlam cheating oldu ya iyi geldi 1 2 ay götürür hafif cheatler yaparak.yavaş yavaş şekle giricek belki ama karın göğüs falan sıkıntılı cok ya deri yumuşak gibi birde cok degilde işte hızlı kilo vermekten hep.Bilinçli olsaydım :D insanity düşünüyorum ama herkesten kas kaybettiriyo diye duyuyorum ben devam ediyim böyle zamanla düzelir belki teşekkürler yorumunuz için :)

16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1.öğün 09.00=1 ölçek whey protein tozu,3 yumurtalı peynirli omlet
    2.öğün 12.30=100 gr kepekli makarna,50gr yoğurt
    3.öğün 15.30=80 gr ton balıklı 2 yumurtalı omlet,100gr kepekli makarna
    17.00 antrenman göğüs biceps
    smith machine bench press 3x10
    dumbell fly 3x10
    incline dumbell press 3x10

BARBELL CURL 3X10
    HUMMUR CURL 3X10
    ALTERNATE DUMB CURL3X10
    bicepsler aşırı derece pump oldu ama degişik bi acı oldu bu sefer neden bilmiyorum kötü degildi güzel bi acı..pain is temporary.bunu her duydugumda motivasyon videolarında tüylerim diken diken olur..

antrenman sonu:1 ölçek whey protein tozu
    4.öğün19.30:40-50 gr kepekli makarna,5 ceviz,20 yer fıstığı
    5.öğün 21.20=menemen,2 dilim kepek ekmeği,cacık,2 tane 80 gr ton balığı
    Kendimi fena halde yanlız hissediyorum şimdi cıkasım var dısarı tek başıma ne yapıcam asosyal oldum cıktım.sınav stresi mi nedir bilmiyorum arkadaşım kalmadı yemin ediyorum..keşke antrenman yapsam en iyisi biraz abs çalışmak.herkese iyi geceler..

17. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    1.öğün:12.30 gibi 1 ölçek whey protein tozu içtim,,3 yumurtalı peynirli omlet yiyecektimki deprem oldu Edirnede baya hissedildi.neyse dışarı cıktık içeri gelince yedim yumurtayı :D
    2.öğün:15.30=200 gr esmer bulgur(salata yaptım içinde 3 salata 2 domates marul vardı)--50 gr kadar yoğurt--1 adet karnıyarık
    3.öğün18.00=5 ceviz-1 bardak süt
    4.öğün21.30=mangalda 2 köfte,1 kırmızı et köfte tarzı bişeydi 50 gr kadardır,tavuk şiş,bulgur pilavı,salata

amcamların bahçedeydik yemekten sonra 4-5 erik,2 dilim karpuz,2 bardak çay,1 çilek yedim.bugün off gündü karb protein hesabı yapmadım bugün daha fatsecrata girmedim fakat karbonhidrat düşük aldım diger günlere kıyasla sanırım ..birde bugün doymak bilmedim yahu geç kalktım diye herhalde dershane yoktu bi türlü doyamadım şuanda açım demekki yeterli yiyemedik :D herkese iy igeceler..

neverbackdown. bunu beğendi.
  18. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Ben düzcedeydim.Hissedilmedi burda galiba :D İyi gerçekten beslenme.Bende biraz yağ yakmaya karar verdim. Çok değil gerçi şuan 86 kilo filanım işte 83-84 olurum heralde :D

egemennn bunu beğendi.
  19. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Cok fenaydi ilk defa bukadar hissettim ben :D gordum izliyorum günlükten sonuçları merak ediyorum kolay gelsin :D yag yakicimi alsam bu ay Protein tozumu karar veremedim birde kahvvaltiyi simdi bitirdim henuz 3 gibi antrenman yapmali miyim sence 2 saat iyimidir :

20. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    2 saat yeterli hatta tam ideal süre.Bence yağ yakıcıya gerek yok bence zaten en gereksiz gördüğüm supplement.Antrenmandan 30-45dk önce türk kahvesi çok iyidir :D

Sayfayı Paylaş