Efedrin Ve Clen Bir Arada Kullanılabilirmi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve serdar2048 tarafından 6 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. serdar2048

serdar2048 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar efedrin ve clen bir arada kullanılabilirmi? Kullanılabiliyorsa bunun dozu ne olmalıdır?
    Şimdiden teşekkürler

2. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    efedrinin,clenbuterol'e göre daha uzun dönemli etkili olduğu zira clen'in 2 haftadan sonra etkisini yavaş yavaş yitirmeye başladığı söyleniyor(kullanmadığım için bilmiyorum gerçekte nasıldır,normalde clen efedrinden daha güçlü bir ilaç)...ancak...her biri başlı başına riskli ilaçlar...ikisinin de etki mekanizması hemen hemen aynı (sinir sistemi), aynı anda kullanım oldukça riskli olabilir, bu yüzden ikisini birarada kullanmayın ...hatta mümkünse hiçbirini kullanmayın...

3. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    clen in etki süresi 14 gün degil bu dogru degil fakat tehlikeli bir ilac evet bu dogru
    saygılar

4. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    clenbuterolü 2 aydır kullanıyorum gayet iyi efedrinle beraber düşünemiyorum kalpten gidersin dikkat seçim yapsam clen i seçerim

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    arkadaslar efedrini piyasadan alabiliyor yada bulabiliyormusunuz bir arkadas sormus eczacı tanıdıgına bende yok ama piyasadada bulamazsın demiş ayrıca ben daha önceleri sormustum recetesiz satılmıyor demişlerdi bu ürünün piyasadaki son durumu nedir bilen varmı satılıyormu recetesiz alınabiliyormu ?

6. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    reçetesiz vermiyolar kardeşim ben kırk yere sordum hani dedim tipimi beyenmiyolar ki öle bi olasılık imkansız :p baskalarına sorduttum geçenlerde yine birine sordum eczacı artık reçetesiz vermiyoruz dedi başka bi eczacıda denetimi çoık fazla o yüzden bulundurmuyorum bile dedi

7. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    benım akrabanın eczanesı var ve bana verım ıstıyosan dıyo ama ne ıse yaraqdıgını bılmıyorum acıklarmısınınz kullanmayı tavsıye edermısınız

8. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ben doktora yazdırdım (evet zorla :))
    Ama 50 küsür eczaneden hiçbirinde bulunmuyor. Ecza deposunada gelmiyormuş...
    Bütün eczacılar getirtelim diyorlar ama fiyasko...

9. bozkurt28

bozkurt28 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    doktor
    Ikisini bir anda kullanmani tavsiye etmem,en iyisi iki hafta clen iki hafta efedrin,caffeine,aspirine kullan,bu sekilde vucut alismaz daha etkili olur.

10. codename34

codename34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla sinir sistemini çok zorlar ayrıca kalbinide efedrin+clen+caffeinli aspirin profesyoneller kullanıyro diye duydum ama bence deneme

Sayfayı Paylaş